Wpis z mikrobloga

@insystem: Jak mój dziadek mawiał:” Ożenisz się będziesz żałował, nie ożenisz się... też będziesz żałował”. Gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dominias: Większe imieniny? #!$%@? większe imieniny to może być 30-50 osób a nie 150-200 ale podejścia zazdroszczę. Chciałbym się dobrze bawić tego dnia.
  • Odpowiedz
Zachowuj się jakbyś był gospodarzem na przyjęciu.


@T3sla: to najważniejsza porada w tej sytuacji dla młodego mężczyzny. Wielu Janków o tym zapomina i dziwnie to wygląda, gdy pan młody zachowuje się jak gość na własnym weselu, przerażony całą sytuacją.
  • Odpowiedz
@Dominias: 14.08 here. ( ͡ ͜ʖ ͡)

@gncide: u mnie właśnie będzie ok. 40 osób, także bardziej kameralnie. 150-200 to już dla mnie #!$%@?. Same sale weselne to nakręcały, ale już chyba ich podejście będzie się zmieniać. Od razu powiedziałem, że będzie tylko najbliższa rodzina i paru znajomych. Wszystko rozpisane w Excelu i nie ma się czym przejmować. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@insystem: Ło panie! Aleś wpadł! Jak ja dwadzieścia dwa lata temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A razem jesteśmy od 15 roku życia.


Poza tym, fajnie mieć żonę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
U mnie 26.06 i 4.5 roku razem.

Robiliście może kosztorys wesela? U nas przyjęcie na około 100 osób i szacunkowo 60k jak narazie... Ceny wzzystkiego są #!$%@?.
  • Odpowiedz
@gncide 150-200? O stary, to albo jesteś ze Śląska lub wschodu albo z jakiejś srogiej wsi (bez urazy). U nas lekko powyżej 80 - poza najbliższą rodzina to samych młodych zapraszamy, żadnych ciotek itp.
  • Odpowiedz