Wpis z mikrobloga

Pamiętacie wczorajsze znalezisko, w którym autor prosił Wykopowiczów o pomoc w znalezieniu zamkniętego napoju Tymbark z napisem "Wyjdziesz za mnie?" pod kapslem? No to mamy dla Was dobrą wiadomość: ostatni element układanki został znaleziony! Udało nam się skontaktować z producentem Tymbarka, który obiecał dostarczyć Wykopowiczowi @kapsel_tymbark butelkę Tymbark z odpowiednim napisem.

Zaręczyny uratowane! :-)

#wykop #tymbark #zareczynyzwykopem #happyend #wykopeffekt
wykop - Pamiętacie wczorajsze znalezisko, w którym autor prosił Wykopowiczów o pomoc ...

źródło: comment_tPP7Ob8JIVDYAKKQS8TZTi2LAajfOLWK.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
Dobry PR jest dobry.


@Ned: no jakim prawem Wykop śmie coś robić dla dobrego wizerunku?! :O Oburzające! Powinni się tylko kajać, przepraszać za błędy (a jak nie ma żadnych to stworzyć nowe) i dawać okazje do różnych "buntów" użytkowników!
  • Odpowiedz
@Ned: wygląda to nie tyle na chwalenie, co na jakiś wpis w stylu "ha, nie dam się nabrać! Ja wiem, że tu o marketing chodzi! Inni nie wiedzą, ale ja wiem!" (coś pokroju wykopowych łowców fejków). Jeśli nie taki był zamiar to przepraszam.
  • Odpowiedz
@rss: Już na siłę chyba chciałeś coś znaleźć. Napisałem, że to dobry PR, bo to jest dobry i miły dla oka PR. Nie ma w tym żadnej ironii. Tym bardziej, że to transakcja win-win.

Jeśli nie taki był zamiar to przepraszam.


Spoko, nie gniewam się.
  • Odpowiedz