Wpis z mikrobloga

Siema.
Jako ze ostatnio znudzily mi sie telefony na androida, ktore wielkoscia zaczynaja przypominac plyte lotniskowca postanowilem ze moze czas dac szanse dla apple.
Myslalem nad zwykla 12, ale uznalem ze chyba nie ma sensu brac telefon za 4k, kiedy ios moze mi sie zwyczajnie nie spodobac, zwlaszcza ze nigdy nie operowalem na tym systemie.
Uznalem ze moze kupie cos uzywanego, cos co jesli mi sie nie spodoba to najwyzej za miesiac sprzedam tracac max kilkadziesiat zlotych.

Padlo na Iphone X/ Iphone XR. Ale mam maly dylemat.
1. Smiga ten telefon jeszcze jako tako? Nie gram, raczej typowe rzeczy codzienne, maile, nawigacja itd.
2. Warto doplacic 200zl do wersji XR czy kupic zwyklego X?
3. Jak to jest z tetheringiem i zlaczem appla? Smiga to? Ma normalne USB? Czesto ostatnio musze sobie udostepniac internet na laptopa po kablu i bardzo mi na tym zalezy.
4. Jak to smiga z osprzetem nie applowskim? Sluchawki, ladowarki i inne #!$%@?.

#apple
  • 6
  • Odpowiedz
@NexciaK: Wszystko działa, internet możesz udostępniać po kablu. Musisz brać pod uwagę, że nie będziesz sobie przerzucał tak bezproblemowo plików z PC jak na Androidzie. No i jednak nie są to już najnowsze telefony, ale nadal szybkie (prawdę mówiąc to jeśli się nie gra w najnowsze gry to i 6s jest szybki i płynny).
  • Odpowiedz
200zl do wersji XR czy kupic zwyklego X


@NexciaK: XR jest "budżetowcem", ale nowszym niż X. Ale imo lepiej wziąć X, bo masz dwa aparaty i OLEDa, a na codzień nie odczujesz różnicy jednej generacji procka.
Jak mirek wyżej napisał, nawet 6s jest jeszcze "przyzwoitym" telefonem, aczkolwiek potrzeba do niego chwilę cierpliwości. Szczególnie przy bardziej wymagających appkach.
Co do 3, si, takie udostępnianie normalnie śmiga po kablu.
4. Bez problemu,
  • Odpowiedz
XR jest "budżetowcem", ale nowszym niż X. Ale imo lepiej wziąć X, bo masz dwa aparaty i OLEDa, a na codzień nie odczujesz różnicy jednej generacji procka.


@Nie_znany: Upolowalem XSa ktory ma oled i 4gb ram. Chyba sie zdecyduje na niego.
  • Odpowiedz