Wpis z mikrobloga

W dobie kapitalizmu oraz w czasach konsumpcjonizmu stymulanty powinny być naturalnym dobrem, gwarantowanym przez konstytucję. Podobnie jak zapewnienie pracownikowi wody i przerwy podczas pracy. Przy okazji jakieś benzo żeby człowiek był odrobine bardziej wyluzowany. Neuroleptyk albo opium na sen. Ewentualnie keta na sen( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydaje mi się, ze produktywność wyskoczylaby na księżyc a morale również.

Oczywiście pełna edukacja w tym zakresie, harm reduction i elektrolity do tego.

Zakładać państwo? Albo partie?

#przemysleniazdupy #przemyslenia
#narkotykizawszespoko
  • 14
@Jakis_Leszek: Ja sądzę że psychodeliki i empatogeny powinny być rozważane w terapii depresji (co wskazują też badania MAPS) ale wątpię że koncerny jak Pfizer czy Eli Lilly których produkty robią furorę zgodziły się na taką formę terapii która mogłaby zagrozić ich interesom xD
Wydaje mi się, ze produktywność wyskoczylaby na księżyc


@Jakis_Leszek: jak ten matematyk Paul Erdős xD

Oficjalnie był zatrudniony tam przez następne 30 lat, jednak w praktyce podróżował niestrudzenie po świecie od jednego do drugiego uniwersytetu, sypiając 4-5 godzin na dobę, publikując ok. 1500 prac naukowych (z tego czasu datuje się też powstanie pojęcia liczba Erdősa) i nadużywając amfetaminy. Jego przyjaciel Ronald Graham zaproponował mu zakład w wysokości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jakis_Leszek: jak chcesz zobaczyć produktywnosc to byle gownomagazyn w DE, UK, NL i naćpani rodacy (w dużej mierze patologia) zapieprzaja aż miło za minimalną a w przerwach pudruja noska.

Jestem przeciwnikiem chemicznego gówna, chyba, że w uzasadnionym medycznym przypadku.
Jestem przeciwnikiem chemicznego gówna, chyba, że w uzasadnionym medycznym przypadku.


@oldskul: czemu? Przy odpowiednio niskich dawkach Why not. Nie każdy musi być wystrzelony w kosmos, wtedy produktywność spada.

Widzę to tez w Polsce w sklepach na kasie w innych pracach tez. Pozdro dla Warszawskiego MPK.

@strange_pleasures: widzisz ze stimami jest roznie jeden rozwija po nich swoje pasje inny wali konia cały dzień i noc. Ja akurat uwielbiałem grać w szachyXD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakis_Leszek: czemu? Bo ludzie którzy nie mają mózgu będą go mieć jeszcze mniej. W wielu zakładach przemysłowych są nieludzkie normy, wykręcone właśnie przez takich szczurków na wspomaganiu. Pracowałeś kiedyś na taśmie? Człowiek jak pracuje wiele lat, to dopadają go choroby stawów, zwyrodnienia itp, kończysz 50 lat i zaczynasz się sypać a pracodawca kombinuje jak się ciebie pozbyc. Każdy medal ma dwie strony.
czemu? Bo ludzie którzy nie mają mózgu będą go mieć jeszcze mniej.


@oldskul: dlatego zaproponowałem edukacje i harm reduction. Oraz małe dawki. Nie nie pracowałem na taśmie. Ale swego czasu na magazynie, sporo wynika tez z braku wiedzy jak podnosić różne rzeczy. Trzeba przybrać odpowiednia pozycje żeby nie obciążać kręgosłupa i stawów. Wtedy nie zajedziesz się tak szybko uwierz mi. Ale rozumiem, ze ciężko dogonić takich ludków.

Poza tym chodziło mi
@Jakis_Leszek: Tak na poważnie to sądzę, że powinniśmy teź zdekryminalizować dragi tak jak w Portugalii czy gdzieś tam, gdzie nawet kokaina jest dekryminalizowana i nie zgarniają za dragi dopóki służby nie zauważą, że masz z nimi problem. Wtedy jest z tego co słyszałem refundowana terapia odstawienna itp. A co do opa - zgadzam się w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)