Wpis z mikrobloga

@cincin27: czemu baliście się? Ja tej gry nawet nie pobrałem (dodałem do biblioteki i zacząłem pobierać, bo chciałem się upewnić czy działa, ale przerwałem pobieranie jak wyszło, że to darmowy weekend - zapewne skoro mam dodane do biblioteki, to mogę grę nadal pobrać i grać za darmo), bo mnie nie jarają ścigałki, więc prosiłbym o to, żeby mnie nie wrzucać z automatu do jakiegoś worka. Ale odpowiadając na pytanie - można
wy soniarze, mignęło mi na pepperze i na wykopie pytanie o to czy aktualizować dirt 5 żeby nie zabrali


@cincin27: ok, na Peppera sam to wstawiałem, choć nadal nie do końca się zgadzam z pisaniem do mnie, przez "wy"

Dirt 5 dzialal spokojnie te poltora tygodnia zanim go nie splatynowalem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ciekawe czy nadal dziala :D


@stormkiss: ktoś mi na Pepperze przedwczoraj pisał,
@Just_Doesnt_Know: platyna dla samej platyny. To nie jest tak, ze to byla slaba gra, graficznie bylo ok (czasem lepiej, czasem gorzej) trasy byly ok, ale bylo ich malo, fizyka w miare ok, ale ta walka z debilami na drodze byla srednia. Nie podobal mi sie tez klimat jako taki. Tyle, zeby nie bylo - ja sie wychowalem na Codemastersach od Colina 2, Dirta 2/3, a nie czyms co nigdy kolo rajdow