Wpis z mikrobloga

  • 1
A która była w końcu lepsza ? I gdzie afera ? Bo chyba nie była kradziona ta coca coli tylko kupiona :) to tak jakbyś dostał burgera z mcdonalda i burger kinga nieopisane i mial napisać do burger Kinga który Ci bardziej smakuje. Noe widzę tu nic złego. Nornalnie badają czh robią dobrze czy skopali swoje smaki.
  • Odpowiedz
@Wolrad: no gdybym to kupił to może byłby większy przypał ale za darmo dostałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie sądzę aby tak każda marka mogła legalnie naganiać jedną na drugą i wykorzystując w swoim produkcie markę konkurencji xD Mówiąc produkt mam na myśli ten kit porównawczy jako całość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście że pepsi lepsze w smaku. Ale ludzie piją cocacole dlatego
  • Odpowiedz
no gdybym to kupił to może byłby większy przypał ale za darmo dostałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie sądzę aby tak każda marka mogła legalnie naganiać jedną na drugą i wykorzystując w swoim produkcie markę konkurencji xD Mówiąc produkt mam na myśli ten kit porównawczy jako całość ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nizax:

W USA można. Dlatego tam jedna reklama może być wycelowana w
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: jest to ukryta kampania anty cocacola jednak na równych zasadach. Też uważam że powinno obejść się to bez żadnej walki. Ale i też taki marketing mógłby dobrze odbić się na ich sprzedaży jakby zrobiła się afera ( ͡º ͜ʖ͡º) A przede wszystkim dla pepsi
  • Odpowiedz