Wpis z mikrobloga

3/30 dzień terapii #medycznamarihuana #wykopjointclub


T+0 = 18:50 grzeje vapcapa (~0.03g aurory 20/1 LA Confidential)
T+0:06 kończe inhalacje

T+0:20 intensywne i przyjemne odczucia w ciele. Ciało mocno ociężałe, mięśnie rozluźnione. Nie czuje zakwasów na nogach, które doskwierały mi dzisiaj od rana.

Odpływanie myślami, myśli retrospekcyjne,
ale możliwe skupienie na jednym temacie. Umysł "trzeźwy", ciało bardzo zrelaksowane. Mimo tej ciężkości ciała, nie jestem senny. Aurora jednak dużo bardziej wpisuje się gdzieś w moje preferencje.

T+0:50 (nabrałem chęć na napisania tego) peak przeszedł, teraz przyjemne odczucia w ciele, troche zaburzenia pamięci krótkotrwałej,
po peaku czułem się troche zagubiony, oglądam youtube, bardzo się wczuwam w to co oglądam, moje myśli z dużą intensywnością lawirują do okoła tematu z filmików (bardzo nie lubię tego słowa ale nie wiem czego innego użyć żeby było czytelne) które oglądam, ciało już nie jest takie ciężkie, ale dużo bardziej czuje teraz efekty w głowie.
Fajnie jakby z czasem ustąpił efekt takiego zagubienia które czasami występuje.
Albo żeby moje podejście do jego odczuwania się zmieniło.
Podniesiony nastrój, jestem teraz zywo zainteresowany wszystkim, mam chęć do działań. Chciałbym utrzymać taki stan, taki mindset, lecz by bycie pod wpływem tak bardzo mnie nie rozpraszało. (bardzo jestem ciekawy czy to sie zmieni z czasem)

T+2:10 wygaszenie efektów, podniesiony nastrój się utrzymuje.
Bardzo cennie sobie w LA Confidential ten retrospektywny stan pod wpływem.
Odpuszczam Lemon skunka w ciągu dnia, jutro dokładnie wymierze dawke CBD bo mam wątpliwości czy to masło które robiłem zawiera takie ilości CBD jak zakładałem.

#mushycontent
  • 6
@Mushy: W jakich godzinach przyjmujesz i jeżeli w ciągu pracy to jak współpracownicy na to patrzą? Zastanawiam się nad rozpoczęciem terapii w związku z bezsennością i innymi schorzeniami i jestem ciekaw jak ludzie patrzą na legalnych użytkowników
@rasLukas: Ogólnie pracuje zdalnie, na okres tych trzydziestu dni zawiesiłem działalność.
Póki co nie ma opcji żebym mógł wykonywać swoją prace przy tak intensywnym działaniu.
Dlatego odpuszczam w ciągu dnia spectrum bo raz na wejściu mnie kosztuje trochę stresu, a dwa nie wiele bym mógł zrobić w ciągu dnia. Narazie będę używać aurory wieczorami, w okolicy 10 dnia zdecyduje czy coś zmieniam.

Nie wiem jak reagowali by współpracownicy, natomiast moje otoczenie