Wpis z mikrobloga

Przed wjazdem do Polski na każdej gracniy pownien być znak Uwaga Polska przez najbliższe 580km. Dostałem 18.05.2021 tel o godzinie 18:58 że mam przyjść na szczepienie w dniu 20.05.2021 między godziną 17:15 a 17:30. Przyjechałem do tej przychodni bo to jedyna ogarnięta w tym mini #!$%@? zwanym miastem powiatowym. Wchodzę i mówię do pielęgniarki
,,Dzień dobry, przyszedłem na szczepienie przeciwko COVID19", babka oczy i do mnie ,,Proszę Pana szczepionki się skończyły, po za tym dzisiaj szczepilimy osoby, które miały przyjąć drugą dawkę".
#!$%@? mocno, ale mówię ,,Dobrze zadzwonie na numer tego Pana, który do mnie dzwonił" żeby się dowiedzieć jak dorosły cywilizowany człowiek skąd ta sytuacja.
No i zaczynamy kręcić karuzelą #!$%@? zwaną #bolska.
Gość przez telefon od razu ,,Ja do Pana nie dzwoniłem". Podaje mi jeszcze raz imie i nazwisko żeby sprawdził i nagle zmiana gadki aaaaaaaaa, ja dzisiaj miałem do Pana dzwonić i umawiać wizytę.
##!$%@?
Mówię, że jest to nieprawda bo rozmawialiśmy dość długo bo chciałem przyjść na szczepienie po godzinie 17 i Pan sam ustalił termin 20.05.2021 na godzinę od 17:15 do 17:30.
,,To coś się panu pomyliło".
##!$%@?. No debil
Mówię, że to chyba Panu się coś pomyliło bo z jakiego tytułu miałbym przychodzić w losowy dzień do przychodni i na bezczela iść po szczepionkę.
Gościu trochę zmiękł i mówi, że przepraszam Pana bardzo, mój bląd może się źle wyraziłem.
Mówię, dobra niech mi Pan wyznaczy termin kolejny bo chce być zaszczepiony. Tylko jak można to prosiłbym aby szczepienie było po godzinie 17.
,,Ok. Wtorek 25.05.2021 na 11 rano może być?"
#!$%@? ręce opadają. Ten kraj to #przegryw bo klasycznie jakbym poszedł się skarżyć na tego starego dziada to pewnie jeszcze mi faktycznie jakiś chip #!$%@?ą i będą sterować moim zwieraczem xD.

#covid19 #polska #sluzbazdrowia #szczepienia
  • 2