Wpis z mikrobloga

#kodyodlubiekiedy

Jest Was już 1329 mirków, dzięki wielkie!

Niestety moderacja usuwa niemal każdy mój wpis, choć nie łamie żadnego punktu regulaminu.
Czasem Was wołam po loginach, ale już np wpis zniknął i pytacie o promkę. Wczoraj na przykład można było sobie zamówić za darmo jedzenie z dowozem do 40 złotych.

Dajcie znać jakbyście być chcieli informowani o kodach dla obecnych użytkowników różnych usług?
Publikowanie na Wykopie zajmuje mi trochę czasu bo jest np inne formatowanie wpisów, muszę dodać tagi, zawołać zainteresowanych, ale czuje ze moja praca idzie na marne skoro zaraz kasują wpis (,)

Kody zawsze trafiają na stronę KodPromo.pl

Publikuję też na Facebooku, będę też wszystko wrzucał na Twitterze oraz Instagramie

Mam też grupy na Facebooku z podziałem na kategorie:
1. Grupa Facebookowa z kodami rabatowymi - (552 członków)
2. Hulajnogi Lime / Hive / Bird / Tier / Quick - (aż 7701 członków)
3. Taksówki - MyTaxi / Bolt / Uber - (3056 członków)
4. Jedzenie - UberEats / Wolt / Glovo - (3901 członków)
5. Skutery - EcoShare / Blinkee / Hop.City / Yumi - (528 członków)
6. Gotówka do kieszeni - sposoby na dorobienie - (153 członków)

#orangeflexkodyodlubiekiedy #ubereatskodyodlubiekiedy #hivekodyodlubiekiedy
  • 5
Dajcie znać jakbyście być chcieli informowani o kodach dla obecnych użytkowników różnych usług?


@LubieKiedy: jak dla mnie... kurcze, powiadom mimo wszystko na wykopie, ale w króciutkiej formie. Typu: Ej, mirki, na mojej stronie pojawiły się kody na to to to i to.
Tak, żeby moderacja ci wpisu nie skasowała, ja już za bardzo mam zaśmieconego fejsa XD
@miras_m: nawet w takiej formie mi kasowali, już mi brak pomysłów jak to przedstawiać (,)

Kiedyś nawet we wpisach zamieszczałem info dla moderacji, że np a__s pozwalała mi wrzucać te kody bo upominała innych modów by mi nie kasowali albo dałem odnośniki do wpisów gdzie innym użytkownikom nie kasują i też wpisy mi usuwano :(