Wpis z mikrobloga

Oficjalnie jesteś mistrzem fame mma gratulacje
Stary nie wiem co mam powiedzieć, tyle osób mnie skreśliło, tyle osób było do mnie krytycznie nastawiona a ja słuchaj pracowałem. Ciężko pracowałem, z pokorą i teraz mam owoc tej pracy. Powstał Adrian Polak, zawodnik którego sam się boje (śmieje się)
Czyli co teraz trylogia z Ferrarim
Mi do walki z Amadeuszem się nie śpieszy, on musi się odbudować. Obecnie ma 2:4, 1:4? No wiesz ja jestem mistrzem i muszę walczyć, z zawodnikami którzy na to zasłużyli. Na pewno walk z Ferrarim się odbędzie, ale jest do tego czas.
Na 11 zawalczysz z Wiewiórem uważasz, że to godny rywal?
Słuchaj stary, mi się to nie podoba. Moim zdaniem obecnie Wiewiór nie zasługuje na walkę ze mną, ja przebyłem długą drogę, walczyłem z wieloma zawodnikami, Kasjo, Malczyński, Ferrari, w każdej walce pokazywałem charakter, zdolności. Natomiast Wiewiór? No moim zdaniem jeszcze nie udowodnił, że jest gotowy na pas.
Co sądzisz o walce Kasjo Parke?
Co mam powiedzieć, walka mocno przypominała tą w której to JA, walczyłem z Kasjem. Wtedy też walka była wyrównana, że sędziowie pomylili się w punktacji. Obecnie wydaje mi się, że bez problemu #!$%@?ł bym Kasja w mma, wcześniej byłem mniej doświadczony, ale teraz? Bez problemu, oczywiście najpierw Kasjo musiałbym zasłużyć na walkę z mistrzem (śmieje się)
#famemma
źródło: comment_1621516804mcBeExHYCypT3abNP8axrk.jpg
  • 8