Wpis z mikrobloga

tl;dr wypijcie kompot za mnie i mi podobnym lebiodom, el0.

"ale weź lepiej usuń te ósemki na dole, bo mogą ci pokomplikować życko w przyszłośći, nie muszą ale mogą : (, mniejszy ścisk na dole przy okazji bedziesz miała! no i już dalej nie wyrosno : (, weź usuń, co?"

no dobrze doktor, umawiam wizyte u chirurga szczękowego - wpada wizyta na połowe sierpnia, bo pipidówa mała i pan chirurg dojeżdża, ale ogólnie propan3000, no spoko - poczekam, wole mieć dobrze zrobione, a niekoniecznie szybko i na już, skoro profilaktyka, a nie leczonko.

oswajam się z myślą, ze pozbędę się dwóch dolnych ósemek, najpierw jedna, po miesiącu druga... i tak patrze nostalgicznie na zdjęcie rtg i tak dociera do mnie.. #!$%@?, te dwa choplity są w uj blisko zatok szczękowych, więc zaczynam się śmiać w przypływie szaleństwa, że będzie śmiesznie jak się tego nawet chirurg nie podejmie xD albo podejmie, tylko że #!$%@? i będą komplikacje z nerwem albo z zatoką, albo siódemką.

zaczynam przeglądać internet w poszukiwaniu maski sub-zero, koniec końców kaganiec przy zestawieniu czynników, jakość użyteczność, cena, wypada lepiej.

włączam Jump King, i jestem pełna podziwu - tyle razu ten cały king upada na ryj i problemu już raczej z ósemkami, zębami i wyborem odpowiedniego lekarza nie ma - zazdro o zlepek pixeli.

A idź pan w uj, jedyna w najbliższej rodzinie która ma ósemki - pewnie adoptowana ʕʔ.

Pozdrawiam cieplutko, ja oraz czeterech moich 0śmiu synów.

#gownowpis #zeby #osemka #osemki #zatokiszalenstwa #stomatologiaboners #wysryw
  • Odpowiedz