Wpis z mikrobloga

Szalom Zauważyłem, że każdy prawak demonizuje #neuropa i ukazuje ją jako zgraje komunistów i wrogów wielgiej bolzgi, po zapoznaniu się z tagiem można dojść do wniosku, że to środowisko liberałów z którymi się mogę utożsamić, szalom ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
@Xing77: lewica w każdym normalnym kraju jest. Może to się ludziom nie podobać, ale nie będą rządzili w żadnym kraju tylko liberałowie. W Polsce potrzebni są normalni konserwatyści. Normalni liberałowie. A także normalna lewica. Mam nadzieję że kiedyś doczekam czasów, gdy podział polityczny będzie wyglądał jak w Niemczech, gdzie jest SPD, cdu/csu, Zieloni, Linke, fdp i nawet afd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xing77: to ja się pytam gdzie ta słynna Piomtka Memcena na uzdrowienie kraju oraz gdzie znikło 100 ustaw owego doktora?
  • Odpowiedz
@Watykanczyk_2137: Dokładnie. W większości są to ludzie z którymi śmiało mogę się zgodzić.

Oczywiście, są skrzywieńcy komuchy, jakieś trolle czy inni ludzie oderwani od rzeczywistości. Jest to jednak mniejszość, z drugiej strony mamy konserwy w których również są skrzywieńcy typu:
Parówkowe imperium, DOSTĘP DO BRONI BO TRZEBA OBALIĆ WŁADZĘ, jakieś szury i inni ludzie oderwani od rzeczywistości.

Zawsze jest tak, że debile krzyczą najgłośniej, czy to z lewej czy prawej.

Ogółem
  • Odpowiedz