Wpis z mikrobloga

Jakby kogoś interesował minoxidol w tabletkach, bo dzieś tu kiedyś widziałem post, to lekarz dermatolog normalnie mi wypisuje recepte recepturową i w aptece kupują składnik, odważają i zamykają w kapsułkach. W mojej aptece 40zł za 30 tabletek moc podaje z pamięci chyba 1,25mikrograma. Ale pewnie da się taniej moja apteka robila to pierwszy raz w zyciu, jesli jakas robi czesciej to pewnie mają tego proszku więcej nakupione i taniej wyjdzie. Różnicy zadnej we włosach nie widze jakby co :). Lekarz mowi ze w tabsach duzo mocniejszy niz loxon max ale po tym co piszecie o loxonie to nie sądzę.

#minoxidil #lysienie
  • 13
  • Odpowiedz
@danieldan: aha moze drobny update: ja odnosze wrazenie ze zarost na twarzy mi szybciej rosnie, ale nie jest gęstszy. po prostu mniej dni potrzebuje jak sie zgole na zero do kolejnego golenia. o taki efekt tylko.
  • Odpowiedz
@danieldan: Stosuję od ponad 3 tygodni tylko na policzki, włosy rosną na całym ciele tam gdzie wcześniej były, rzęsy mam już jak u dziewczyn, brwi tak samo dużo gęściejsze, na policzkach sporo vellusów które zaczynają ciemnieć i broda się zagęszcza pomimo że tam gdzie mam zarost nie używam, a najbardziej mnie cieszy że na klacie też no i zero efektów ubocznych tyle że smaruję raz dziennie.
  • Odpowiedz
@baain10: To w sumie dobra wiadomość, czyli nie muszę się aż tak skupiać na poprawnym rozprowadzaniu Alocutanu, bo przyznam, że jest to uciążliwe i to w obu formach aplikatora.
  • Odpowiedz
@Major_Kogz: Brodę chcę mieć pełną, a musiałbym czekać kilka lat, ogólnie kręcą mnie starsze dziewczyny takie po 20-23 lata, a tak to ciężko wyrwać morda niby jako tako wygląda tylko co z tego jak mają za gówniarza, już kilka razy mi się zdarzyło "zaraz, ale ile ty masz lat?" xD
  • Odpowiedz