Wpis z mikrobloga

Szesnaście najpiękniejszych dam świata (i to nie z tego świata)! Wkroczyliśmy w decydującą fazę #misserathia!

Jako ostatnia do tego zaszczytnego grona dołączyła wczoraj Caitlin pokonując Isrę (1277:784). Aby nieco odświeżyć formułę konkursu i tchnąć nowe życie, jury postanowiło dać głos naszej publiczności! (pierwszym pomysłem było, by w tej rundzie zawodniczki zaprezentowały się w strojach kąpielowych, ale komisja uznała, że zainteresowanie byłoby niewielkie). A więc w rundzie trzeciej zamiast zwyczajowych opisów naszych kandydatek, będą pojawiać się ciekawe wypowiedzi, którymi w poprzednich dwóch rundach komplementowaliście je.

Komisja zastrzega sobie prawo do pominięcia (lub wrzucenie w komentarz, jeśli dotyczy to obrazka) wyjątkowo niecenzuralnych komentarzy. Jeśli spodziewasz się, że Twój komentarz może się pojawić i z jakiegoś powodu nie życzysz sobie tego - daj mi znać. A teraz wracamy do konkursu!

- Adela:
@Jednorybek: kiedyś myślałem że Adela ma takie gładkie włosy, a to kaptur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@geist: Adela cicha myszka dla heroska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LegendaryGearCrafter: jak mogę to wybieram zawsze Adelę, bo dyplomacja to jest OP skill, na początku gry można zebrać sporą armię i prześcignąć przeciwników.

- Pyre:
@zapalki: jest coś pociągającego w surowym spojrzeniu Pyre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turambar022: dzisiaj proste Pyra

Dziękujemy naszym ekspertom za opinię, a teraz zapraszam do głosowania. Ależ to będzie runda!

Zdzisiaczek - Szesnaście najpiękniejszych dam świata (i to nie z tego świata)! Wkrocz...

źródło: comment_1621446910nS7sNhDYNy1X53LN8q1LiS.jpg

Pobierz

Która dama jest Twoim zdaniem piękniejsza?

  • Adela 73.5% (1570)
  • Pyre 26.5% (567)

Oddanych głosów: 2137

  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Zdzisiaczek: Trudny wybór. Adela jest w kapturze który wszystko zasłania, z kolei Pyre jest w hełmie który wyjątkowo odbiera urodę. Jednak głosuję na Pyrkę bo mam wrażenie, że gdyby tylko zdjęła ten paskudny hełm i ogarnęła włosy to byłaby kandydatką na top
  • Odpowiedz