Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. Piszę z anonimowych, bo mam tu konto i nie chcę być zdemaskowana i zwyzywana ;)

Chciałam wam obwieścić dzisiaj smutną prawdę, szczególnie niebieskim spod tagu #szukamzony, #szukamdziewczyny, #zwiazki. Wzrost nie ma znaczenia, ale już idąca z nim pewność siebie i "męskość" owszem. Możesz mieć 170 cm, możesz mówić, że jesteś pewny siebie, i masz w nosie ile masz cm, ale prawda jest taka, że to widać czy mówisz prawdę, czy tylko maskujesz swoją niepewność siebie spowodowaną niskim wzrostem.

Macie żal do dziewczyn, że patrzą na takie rzeczy, wrzucacie te wiadra pomyj do neta, że laska pusta na mniej niż 180 cm nie patrzy. I szkoda mi was, bo faktycznie nie jest to coś co możecie zmienić, ale tak samo jak chuda dziewczyna ma większe szanse na znalezienie faceta, tak samo wyższy facet ma większe szanse na znalezienie partnertki (chociaż wiem, że schudnąć można zawsze, ale urosnąć już niezbyt). Nie pisze tego w jakiejś złośliwości, po prostu z moich obserwacji wynika że taka jest prawda. Oczywiście niscy faceci też mogą być bardzo atrakcyjni, ale muszą mieć wewnętrzną, nieudawaną pewność siebie. Jak mężczyzna udaje pewnego siebie, to widać, słychać i czuć.. jest to poniekąd nawet żenujące.

Kolejna prawda troche polaczona z tym co wyzej - ladny chlopak moze praktycznie wszystko. Jak spotykacie sie z jakas laska, a ona stroi fochy, wymysla, itd to wiedzcie, ze jakby to byl ladny mlodzieniec nie byloby nic z tych rzeczy i widocznie podobacie im sie mniej niz powinniscie. Laska na mega przystojniaka (w jej mniemaniu, gusta sa rozne chociaz model przystojnego mezczyzny sie czesto pokrywa) wskoczy sama i zrobi wszystko zeby go zdobyc, jak jej sie niezbyt mezczyzna podoba - bedzie wymyslac zeby karmic swoja atencje. Wiec nie traccie czasu na rozkminy i pocieszanie sie ze pewnie jest tak albo tak, a moze faktycznie musiala isc do kolezanki 3 dzien z rzedu bo tamta ma dola. Nie! Jak laska chce to znajdzie czas i na nauke, kolezanki, prace, sprzatanie i dla was. Zawsze.

A do dziewczyn - jak wiecie ze facet nie spelnia waszych wymagan (nawet kosmicznych), nie trzymajcie ich przy sobie tylko po to zeby miec kogos kto bedzie podbijal wasze ego. Miejcie odwage byc same. To nie boli.

Życie nie jest sprawiedliwe.

#oswiadczenie #rozowepaski #niebiezkiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a4dea41e7e7f000be60110
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5