Wpis z mikrobloga

No siema boxdil, sprawę mam do ciebie. Na każdym kroku powtarzacie, jak bardzo to nie jesteście #1 federacją freak fight w Europie. Tak? to najwyższy czas wejść w rynek europejski na poważnie, bo tej pomyłki z fame uk w newcastle nie będę przytaczał...
Jest taki koleś z rosji, nazywa się Askhab Tamaev. Jest tam jakimś typem z mma, coś tam ćwiczy, 1,5 mln obserwujących na IG @tamaaev . No i ten o to typeczek ma pod sobą jakiegoś ruska, który choruje na bliżej nieznaną mi chorobę, ma 18 lat i ma metr wzrostu i kilkanaście kilogramów. Filmiki na tiktoku z Hasbikiem (tak się ten mały nazywa) generują po kilkanaście milionów wyświetleń. Tamaev znalazł jakiegoś drugiego niziołka z Tadżykistanu, powstał konflikt między małymi, a dwa dni temu wrzucona "konferencja" przed ich "walką" w 2 dni nabiła 7 milionów wyświetleń. Ja to widzę tak:
Wy jako Fame od razu odzywacie się do Tamaeva z propozycją współpracy. Dogadujecie się, organizujecie galę otwartą dla kierunku wschodniego - Rosja plus kraje CIS to 236 mln populacji, przeliczcie to sobie na potencjalnych odbiorców, zważywszy na fenomen tych gości w Rosji. Na marginesie, kto nie zobaczyłby walki w formule MMA gości o metrze wzrostu? To samo nakręcająca się machina zainteresowania. Walka tych niziołków obowiązkowo jako walka wieczoru. Żeby zaktywizować polskiego odbiorcę, bierzecie do tego zusje, która nawiasem mówiąc ma ogromne zasięgi za wschodnią granicą. Do tego dochodzi Oleg i Ukraińcy w polsce zadowoleni. Poza tym dopinacie kartę walk jakimiś upadłymi gwiazdami pochodzenia kaukazkiego z M-1 lub UFC. W kontrakt Mameda wątpię, ale nie ma ludzi nie do kupienia. W ten sposób zainteresowanie na wschodzie jest gigantyczne, a wy jako organizacja dbająca o odbiorcę zapewniacie im pełen komfort transmisji, oferując komentarz live w 3 opcjach językowych: polskim, rosyjskim, angielskim (w angielskim jeden komentator to obowiązkowo Parke, irolski akcent i docinki w stronę zawodników zrobią robotę).
W ten sposób rozbijacie bank napuchnięty rublami do granic możliwości, a ja dostaje 5 miejsc pod octagonem dla mnie i mireczków. Pozdro.
poniżej link do "konferencji" w/w wspominianej na kanale tamaeva
#boxdel #famemma @boxdel
  • 5