Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Nigdy nie chciało mi się bawić w tworzenie własnych liquidów, kupowałem premix, dodawałem do tego szota i siup. Ale teraz wychodzi to strasznie drogo i w moim sklepie sprzedają premixy w jakichś śmiesznych pojemnościach 5ml. Pewnie wiele pojawiło się już takich postów, więc nie zjedzcie mnie, wybaczcie. Jestem w tym kompletnie zielony i się gubię.

Tak jak na picu poniżej - wystarczy, że kupię sobie baze, szota, aromat i to tyle? I wszystko elegancko przez neta? Oprócz szota oczywiście
#epapierosy #vape #liquidy #premix
eleganckichlopak - Nigdy nie chciało mi się bawić w tworzenie własnych liquidów, kupo...

źródło: comment_1621426503bRVkreRTG9X9d9u9K1JtRZ.jpg

Pobierz
  • 13
@kupczyk: No i dokupić niko z takiego hiliq i masz na kilka lat spokój. Vapowanie praktycznie za darmo. A gość pewnie ładnie kase zbija na niezaradnych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zawsze to jakiś urobek.
@Burzuazja: Różne :D głównie owocówki. Od siebie polecam Maisenberg, Forest Breeze, Dragons lemon, i wszelakie owocówki, tytoniówki bo wszystkie są bardzo dobre. Deserówki od czasu do czasu używam to napewno Rafello mogę śmiało polecić.
@eleganckichlopak: jak czytałem Twojego posta, to myslałem, że mój xD
ten sam problem miałem, premix virtus 80ml za 17zł +10ml shota 72mg za 9zł x4 i mam spokój na 4 miesiące za 80zł.
teraz wymyślili longfill (taki koncentrat smaku czy #!$%@?) + baza (ten zwykły płyn do rozcieńczania całości) + shot (nikotyna). Są też jakieś aromaty zamiast longfilla, ale nie wiem o co z tym chodzi dokładnie. Jakbyś chciał jakieś wspólne