Wpis z mikrobloga

  • 0
@Syn_Krzysztofa: Przecież za stówkę są oryginalne w oficjalnym sklepie Apple...
@Trique: @matijas: a jak z baterią i łącznością? Nie trzeba wchodzić ciagle w ustawienia Bluetooth, żeby na nowo połączyć? Nic nie trzeszczy, gdy nie gra muzyka? Macie może porównanie jakości dźwięku do EarPods?
A co sądzicie o Haylou GT1? Miał ktoś?
  • Odpowiedz
@damian_22: Zasadniczo to ja wkładam na początku treningu słuchawki w uszy, telefon do kieszonki i zapominam o temacie. Żadnego ponownego łączenia, muzyka gra aż się nie wyczerpią, a to mi się tez chyba nie trafiło jeszcze. Mi słoń na ucho nadepnął wiec rozróżniam muzykę binarnie: gra/nie gra. Dla mnie atutem była cena, bo liczę się z tym ze mogą mi na szosie wypaść w takim miejscu ze ich nie znajdę.
  • Odpowiedz
@damian_22:
Muzykę stopujesz przyciskiem fizycznym (jest w obu słuchawkach) ale wystarczy kliknąc w jednej, do tego można doprogramować szybki dwu/trzyklik dla dodatkowej funkcji (następna piosenka, asystent google itd)

Bateria około 3-4h w zależności od głośności, pudełko wystarczy z tego co pamiętam na 2-3 pełne ładowania.

Jak na tę cenę grają dość dobrze, porównywałem kiedyś z airpodsami znajomego to było delikatnie słychać różnice ale nie na tyle bym chciał dopłacać ponad 500zł.
  • Odpowiedz