Wpis z mikrobloga

Czy powinno się odbierać dzieci rodzinom które zostały brutalnie opodatkowane


@JAI2L9LAD: Tak, i oddawać tęczowym pederastom którzy z racji uprawiania przeważnie zawodów wolnych mają czas i środki ¯\_(ツ)_/¯
@JAI2L9LAD: To jest niby ta klasa średnia, podstawa przedsiębiorczego kapitalizmu? Nic dziwnego, że ten kraj się nie rozwija, skoro taki człowiek nie potrafi wyżywić swojej rodziny.

Patologiczne wylęgarnie lumpenproletariatu za samo 500+ się wyżywią na bezrobociu i jeszcze na dodatek załapią się na wakacje nad Bałtykiem ze zdechłymi rybami na plaży i tymi trochę świeższymi z restauracji.
Żal patrzeć na komentarze debili, którzy tylko ciągnęli by innych w dół. Nie masz prawa powiedzieć, że zarobki na poziomie niemieckiej minimalnej to mało, bo cię zjedzą bogaczu
że zarobki na poziomie niemieckiej minimalnej to mało


@Svalbard: Tylko że minimalna w Niemczech to 1580 brutto, na rękę przy 2 dzieciach - 1189 eur czyli 5380zł. Tak więc 7k > 5380.

Fajnie ta cała krytyka brzmi ale jak się zaczyna sprawdzać to wychodzi że krytycy plotą straszne bzdury. Ja też nie lubię pisu ale krytykujmy chociaż merytorycznie.

Twierdzenie że nie wyżywi się 4 osobowej rodziny za 8k to jak plucie
jak masz kredyt na mieszkanie to to 8k już nie wygląda tak #!$%@? kolorowo.


@steemm: Ale co to kogo obchodzi czy wygląda czy nie? 8k to jest już górna połowa społeczeństwa i taki płacz na nikim nie zrobi wrażenia. Tym bardziej że jeszcze taka modelowa rodzina dostanie obniżkę podatków a nie podwyżkę jak kłamliwie tu się sugeruje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Moisze: bo #!$%@? łatwo się liczy że można komuś zabrać miesięcznie 200zl i on tego nawet niepoczuje, no właśnie poczuje bo to #!$%@? jego pieniądze i tak boli mnie dupa od tego nowego ładu bo jestem w grupie która straci kasę na patole.