Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Pucios87: Znam gościa 175 cm z gębą 5-6/10 ale za to zajebistą sylwetką i dynamizmem over9000. Sporo nadział na buzdygana i to bardzo ładne sztuki. Widziałem jego dziewczyny z którymi był w związkach i serio można przy takim wzroście slayerzyć.

Oczywiście 190+ jest mnożnikiem x100 do atrakcyjności, ale 175 to nie jest koniec absolutny tak jak np.165. Oczywiście znacząco utrudnia ale nie jest over mówiąc zupełnie szczerze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
a w innych aspektach niż r00chanie i różowe ? Od jakiego poziomu jest sie traktowanym poważnie,bez pogardy ?


@Pucios87: Trudno jednoznacznie powiedzieć. Myśle, że Robert Burneika 175 cm nie miałby problemu z budzeniem postrachu w przeciwieństwie do 195 cm chudego lankleta z mordą 3/10.

Moim zdaniem biorąc pod uwagę sam wzrost to zaczyna być on problemem poniżej 170-175.

Jeśli inne cechy wyglądu masz na odpowiednio wysokim poziomie to z tym
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW:

Swego czasu kolegowalem się łysym z czterdziestolatkiem który opowiadał mi że miał dużo kobiet i z tego co widziałam podczas przebywania z nim to rzeczywiście kobiety dobrze na niego reagowały.Ciezko mi stwierdzić jak wyglądal jak był młody ale wydaje mi się że to nie było coś spektakularnego plus wzrost przeciętny może trochę powyżej 175 cm.
Był to jednak człowieka bardzo towarzyski i potrafił być agresywny ( pochodził z środowisk
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: wlasnie dlatego prosze o eksperymenty

To w sumie pokrzepiajace ... Rozowe jak szczury w laboratorium albo simsy w rekach wykopowych naukowcow badajacych ten odrazajacy gatunek i pozbawiajacych oreza w postaci falszu
  • Odpowiedz