Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorthin: mam ten telefon, ale nie czuję potrzeby instalowania aplikacji niewiadomego pochodzenia, być może z jakimiś dodatkami szczególnie że zdjęcia są ok. Ktoś napisał że zdjęcia są średnie a reszta jak małpy powtarzają. Do robienia zdjęć na wycieczce w dzień czy pomieszczeniu nawet bez lampy błyskowej nie widzę różnicy w porównaniu do takiego huaweia p20 pro który swego czasu był chwalony.
@Gorthin Slow motion jest jak w każdym telefonie w tej cenie. 960 i 240 FPS w 720p, 120 FPS w 1080p. Plusem w filmach jest jeszcze elektroniczna stabilizacja w filmach w 4k. Nie w każdym telefonie w tej cenie się to pojawia
@mirkacz: ok rozumiem. Czyli generalnie nie jest tak źle? Profesjonalistą nie jestem. Aby po prostu nie było strasznej pixelozy, żeby filmy nie były zamazane i wtedy jest jak najbardziej ok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@G@Gorthin: ogólnie filmy są słabsze od zdjęć. Zdjęcia mi się podobają, filmy niekoniecznie bo są gorsze niż w moim poprzednim telefonie Sony xz2 compact.
@Ramone: trochę szkoda bo na filmach też mi trochę zależy. Chciałem też kupić redmi note 10 pro to też znowu aparat nie zachwyca a filmy mają słabą stabilizację
@Gorthin Ja akurat nie mam tego telefonu, tylko Redmi Note 9 Pro, chociaż podejrzewam, że POCO X3 Pro ma zbliżony poziom aparatów. Ja w dzień nie widzę dużej różnicy między systemową aplikacją aparatu, a GCAMem i większość zdjęć robię domyślną aplikacją, ale duża różnica pojawia się w nocy, gdzie tryb nocny z GCAMa robi robotę, ten od Xiaomi jest mocno przeciętny