Wpis z mikrobloga

Jaki wosk polecacie do detailingu auta? Raz kolega pożyczył jakiś japoński, dobry, ale ujowo zrobiłem, hologramów narobiłem. Więc chcę coś prostego w użyciu, taki, że poradzę sobie zwykłą szmatką z mikrofibry robiąc okrężne ruchy i żeby wytrzymał ze dwa miesiące.

To będzie dobre: https://allegro.pl/oferta/poorboy-s-world-natty-s-paste-wax-red-227g-9401672121?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=supercena&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla_supercena_pricesellection&ev_adgr=Chemia+motoryzacyjna+-+super+cena&gclid=CjwKCAjwy42FBhB2EiwAJY0yQoAuNJSl4YHgfv0G6Fnpk-0aU92OY-ft_DWPmGJB9OC8fAMyy7gPgRoCpzEQAvD_BwE

#motoryzacja #detailing #samochody #bmwboners #bmw
  • 17
  • Odpowiedz
@cherrz: soft99 fusso. Do wycierania wosku potrzebujesz mieć puchatą mikrofibrę. Ona się i tak bardzo szybko zapycha, więc jedna nie wystarczy. Ja mam 3 na auto wielkości golfa i zazwyczaj zużywam w pełni dwie, a 3 mam żeby po paru godzinach dotrzeć miejsca, których nie zauważyłem że nie dotarłem (takie zawsze są).
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: DObrze kropelkuje i dłużej się trzyma. Ja mam king of gloss, ale raz nałożyłem fusso i efekt był taki że mój faktycznie lepiej wyglądał ale dużo szybciej schodził niż fusso.
  • Odpowiedz
@cherrz: Docieranie wosk to żadna magia. Niby fusso jest trudniejszy ale co może być trudnego w wycieraniu blachy ścierką? Po prostu musisz mieć dobrą mikrofibrę i nauczyć się nią pracować. Wyjedź autem na zewnątrz lub dobrze je oświetl i popatrz w jakim tempie i z jaką siłą musić docierać by wosk zszedł
  • Odpowiedz
  • 0
@cherrz fusso jest najprostszy w aplikacji nic prostszego nie ma po prostu źle to robisz. Na aplikator będziesz minimalna ilość i lecisz po lakierze aż skończy się wosk w gąbce. Ten collinite to z tego co pamiętam to wosk naturalny najtrudniejszy w aplikacji.
  • Odpowiedz
@lubiep Absolutnie się nie zgadzamy z tym że Fusso to najprostszy na świecie wosk. Najłatwiejsze woski to woski naturalne (np. House of Wax Sapphire). Żaden syntetyk nie jest ultra łatwy w dotarciu. Nie oznacza to rzecz jasna że jest to czarna magia.
  • Odpowiedz
@cherrz: Powinien być łatwy w aplikacji bo to wosk naturalny. Jest dedykowany do jasnych lakierów wiec nie będzie powodował przyciemnienia. Mamy go w ofercie wiec jakbyś był zainteresowany to daj znać na PW. Załatwimy rabat dla użytkowników Wykopu :)
  • Odpowiedz
@cherrz: Zależy jakiego efektu oczekujesz - chcesz aby lakier został przyciemnione czy nie. Z reguły na ciemnych lakierach pożądane jest przyciemnienie. Na jasnych i w szczególności białych już nie.
  • Odpowiedz
@cherrz: Kup soft99 kiwami, może nie trzyma jakoś bardzo długo (około 3miesiecy), ale jest banalny w nałożeniu dotarciu do tego fajnie przyciemnia lakier i nadaje mu połysku.
  • Odpowiedz