Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: zgrywam się, nie srałem ale co mogę powiedzieć o tym kibelku po zdjęciach to to że może być ciężko że spłukiwaniem dwójki. Te krótkie kible bezkolnirzowe nawet mimo dobrej spłuczki słabo dają radę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@peja_ricardo12 też tak myślałem ale czytam opinie że ludziom woda chlapie w dupsko przez brak kołnierza, a nawet że woda przy splukiwaniu wylatuje poza miskę xD więc wolę dopytać
  • Odpowiedz
@gooway: bezkolnierzowe miski to patologia (zwlaszcza te co wymieniles). Jak siedzisz i lejesz (sprobuj sie wysrac i nie odlac rownoczesnie) to obsikujesz deske od spodu. Po miesiacu juz na stale przebarwiona na żółto. A i podczas lania na stojaca i spuszczania wody dzieje sie #!$%@?. Musisz szukac rimless ale takiego, co to jednak ma kawalek kolnierza wywnietego (roca nexo, roca gap)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gooway: mam ta miskę. Raz jak stelaż nie ma regulacji ciśnienia jak np Grohe to musi mieć kryzę, wtedy nic ci nie chlapie. Dwa dwójkę spłukuje idealnie, trzy trochę mało miejsca na wacka. Wnioski po 2 latach. Raz mi deska pękła, wymienili na gwarancji, kryzę do grohego też dali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: jak chlapie to trzeba to wyregulować na stelażu, jaki to nie noname to ma albo jakieś pokrętło albo jak większość plastikową kryzę. Zmniejszasz ciśnienie i jest elegancko.
  • Odpowiedz
@gooway: mam city oval u siebie, wnioski takie same jak u @cstach:
Ładnie się wszystko spłukuje ale jak siedzisz na dwójce to rzeczywiście mało miejsca na wacka. Deska wygodna ale tak wyprofilowana że na początku masz wrażenie że ci się dupa trochę do kibla zapada. Potem się przyzwyczaisz. Wolnoopadająca więc spoko plus ma przycisk który pozwala całą szybko zdjąć do sprzątania.
U mnie nic nie chlapie ale gościowi
  • Odpowiedz