Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich #simracing.

Chciałbym pokazać wam swoją modyfikację to pedałów #thrustmaster , która poprawia wyczucie hamulca i podnosi poziom realizmu przez liniowe stawianie oporu (do pełnego wciśnięcia pedału potrzeba 120% więcej siły w porównaniu z standardową sprężyną wykres ) a co za tym idzie urwanie kilku setnych sekundy na okrążaniu.
Modyfikacja jest łatwa w montażu a sama sprężyna to proste i skuteczne rozwiązanie.

Modyfikacja pasuje do T3PA,T3PA GT oraz wersji 2-Pedals od Thrustamster
Więcej informacji możecie znaleźć tutaj tam też proszę wysyłać zapytania.

Organizuje również rozdajo, bez tagowania aby ta modyfikacja miała szanse trafić do osoby związanej z #simracing
Do zgarnięcia będą dwie sprężynki, które oczywiście wyśle na swój koszt. Losowanie spośród plusujących w środę o 20.

#acleague #ets2 #assettocorsa #assettocorsacompetizione #projectcars #forzahorizon4 #fanatec #logitech #iracing #raceroom #dirtrally #granturismo
czarek90 - Witam wszystkich #simracing. 

Chciałbym pokazać wam swoją modyfikację t...

źródło: comment_1621266023lVbUWIX1fIeU4aShO4mdap.jpg

Pobierz
  • 8
  • 0
@czarek90: do t3pa pro nie pasuje? Lepsze to niż conical brake mod?

Nie miałem możliwości tego sprawdzić.

W przypadku conical mode masz lukę między modem a pedałem, gdy wciskasz pedał pierw czujesz słaby opór, który stawia sprężyna a gdy dojdziesz do conical mode ten opór nagle staje się przesadnie duży.
To są moje odczucia i dla mnie efekt był sztuczny.

Moja sprężyna już od samego początku stawia większy opór niż oryginalna,
czarek90 - > @czarek90: do t3pa pro nie pasuje? Lepsze to niż conical brake mod?
Nie ...

źródło: comment_1621395874arlVRToCiGzjFuda3JyL8m.jpg

Pobierz