Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: on jest tak żałosny, że brak mi słów

edit: najlepszy wpis "to było w tvn24, a nie tvn" coś w tym stylu, no #!$%@? weź takiego uszanuj, no weź uszanuj...

"Po co taki człowiek żyje(...)"
@Oskarek89: z tymi szczegółami się zagalopował, ale wszystko wskazuje na to, że nie pomylił się z pierwszym zdaniem. (Automatycznie z drugim również).

- Nie ma sensu dalej ukrywać, że Robert będzie zawodnikiem Bayernu Monachium. Nie mogę jednak ujawnić ani kiedy, ani wartości transferu. *Szczegóły zostaną podane w ciągu 1-3 tygodni*
@Vojtazzz: Broniłem go, ponieważ dobrze prowadzi karierę Lewego. Wyciągnął go z Polski na zachód, w jakimś stopniu ukształtował. Napisałem wtedy, że nie wiemy w co grają panowie RL i CK, ale dotychczasowe działania agenta to było pasmo sukcesów. Powiedziałem wtedy też, że ocenię sprawę po rozstrzygnięciach, dziś mogę napisać, że Kucharski sytuację z Bayernem źle rozegrał (a jeżeli to prawda, że Borussia dawała zielone światło i byli chętni na Roberta, a
@footix: Ja pozostanę przy swoim. Nic wielkiego nie zrobił, a potem do tego się zbłaźnił. Fakt że podwyżka na kończącym się kontrakcie bez podpisywania nowego to rzecz bezprecedensowa, ale jest to jego pierwszy sukces w moich oczach. Do tego sukces, który był ratowaniem sytuacji po klęsce z Bayernem

No i co wypisuje na twitterze to ręce odpadają :)