Wpis z mikrobloga

W sumie ktokolwiek nie skończy sezonu na 5 miejscu w serie a, będzie z niego beka.

Juve piąte? XD Cristiano staje przed nowym wyzwaniem wygrać ligę europy.
Milan? Najlepszy sezon od lat #!$%@? w piękny sposób, nie dla nich lm.
Napoli? Juventus najgorszy sezon od 10 lat, Napoli wciąż za nimi

#seriea #pilkanozna
  • 5
  • Odpowiedz
@Cinkito: no tak, ale mają pewnie sztyce na myśl, że mogą skończyć sezon przed juventusem. A znając życie i to jaki to memiczny klub to coś czuję że oni będą na piątym miejscu
  • Odpowiedz
@Ark00: no został jeden mecz, mają nawet nie tak łatwego rywala, ale ten rywal o nic nie walczy, myślę że jednak dadzą radę. Ja osobiście stawiam, że Milan wypadnie, zesra się z Atalantą, Juventus wygra i tyle będzie z tego dobrego sezonu Milanu.
  • Odpowiedz
@Cinkito: hellas w ostatnich 5 meczach zdobył 2 punkty XD to tylko dodałoby beki z Napoli gdyby teraz #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak jak mówisz, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest Milan. Atalanta walczy o drugie miejsce i na pewno nie odpuści tego meczu. A z Milanem raczej dobrze im się gra, w tamtym roku ich chyba 5:0 roznieśli, w tym 3:0 ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Ark00: Verona w pierwszej rundzie (szczególnie na wyjazdach) potrafiła zdobyć punkty z Juve i Milanem i wygrać z takim Lazio i Atalantą. Z Napoli też u siebie wygrali 3:1. Jasne, ostatnie mecze mieli słabe, ale jednak ta drużyna urywała punkty tym topowym zespołom i myślę, że Napoli wcale nie jest zachwycone, że im Verona została na ostatnią kolejkę :D
  • Odpowiedz