Wpis z mikrobloga

@vonBroich: Ten zalew jest dość specyficznym miejscem, atrakcji turystycznych raczej tam brak przez co w większości przyjeżdża tam młodzież z okolicznych wsi i Tomaszowa w celu upicia się lub zrobieniu biwaku po kosztach. Melanż twa tam non stop i ludzie tam się topią w ilościach hurtowych
@vonBroich: Zalew Sulejowski 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego był inwestycją PRLu ery Gierka, która zapewniała wodę dla pozbawionej większych rzek Łodzi. Wówczas drugiego miasta w Polsce.

Drugą najważniejszym zadaniem Zalewu była regulacja Pilicy. Od kiedy jest nie ma w regione większych powodzi.

Kąpiu kąpiu i turystyka to najmniej ważna funkcja jaką miał spełniać.
I dziś gdy kwitną sinice, sama turystyka jest słabą motywacją by pchać tu setki milionów w modernizacje okolicznego
E.....0 - @vonBroich: Zalew Sulejowski 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego był inwestycją...

źródło: comment_1621335099uy2tgGdoEPukSfSfgDlGRF.jpg

Pobierz
@ETM97200: Grzeczniej to sobie mogłeś mówić za czasów milicji, dzisiaj to dawno i nie prawda dziadek. Co bil dupa że dziś młodzi przyszli i miasto pisowskie już nie jest? Aha i nie łaź w dziurawych butach i w rowerze typu damka z komuni na łysych oponach też nie śmoigaj bo to nie bezpieczne
@marcin-bialas111111111111111: Nie wiem czy tylko w czasach „milicji” Nie jesteśmy na Ty, wcześniej nawoływał Pan tam by mnie ktoś tam „dojechał”... No nie wiem, nie wiem. Ale po przejrzeniu Pana profilu na którym co tydzień pada mnóstwo wulgaryzmów, zakończyłem z Panem rozmowę. Nie znam Pana nie mam ochoty poznać.