Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie
No i czas, by odhaczyć swoje zadania

1. Wiosna to idealny moment na zbudowanie hotelu dla owadów. Zbuduj jeden i zdaj relację. Wielkość dowolna.
2. Zrób miód z mniszka lekarskiego.
3. Idź na spacer. Zabierz ze sobą album roślin lub weź telefon z aplikacją dot. roślin i aparat (ten w telefonie jest OK). Znajdź 5 różnych roślin wiosennych, zrób zdjęcia, odnajdź jak się nazywają i zrób na ten temat relację.

Początkowo miało być tylko nr 3, ale po znalezieniu projektu skusiłem się też na nr1. Nr 2 wygląda na totalną abstrakcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zadanie nr 3 wykonałem wyjeżdżając za miasto na łąkę. Jako aplikacji użyłem Google Lens(pierwszy raz używałem – działa nawet sprawnie :D ). Zdjęcia wraz z opisem w komentarzach.

Zadania nr 1 podjąłem się po znalezieniu gotowego projektu na drukarkę 3D, przy okazji ogarniając jej ustawienia(co miałem już zrobić od bardzo dawna). Projekt: https://www.thingiverse.com/thing:2875633 Zdjęcie gotowego mojego poniżej. Czas druku wszystkich części to około 10h. Brakuje tylko jeszcze ściółki i można wieszać. Mój wyląduje pod blokiem na jednym z drzew. Tylko żeby pogoda się ogarnęła( ͡° ʖ̯ ͡°). Jakby ktoś był zainteresowany w #rzeszow to mam elementy na jeszcze jeden do oddania(nie są najładniejsze, bo na nich ustawiałem parametry), jak nie to powieszę w jakimś parku.
Pobierz Whiskas92 - #mirkowyzwanie 
No i czas, by odhaczyć swoje zadania

1. Wiosna to ide...
źródło: comment_1621183064FDDEBJTequQXCV9KxRRvKQ.jpg
  • 12