Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ludzi którzy trenują #sztukiwalki (głównie #bjj ) w #uk ile płacicie za swoje siłownie? Ja teraz place 25 funtów za siłownie zwykła (ciężary) ale chciałbym się zapisać na sztuki walk które kosztują 70 funtów miesięcznie :/ jest co prawda dużo zajęć i zajęcia są codziennie.

Mimo że siłownia i sztuki walki to moje jedyne głównie zainteresowania i w sumie nie wydaje wiele więcej na inne rzeczy to jakoś nie mogę usprawiedliwić wydawania 100 funtów co miesiąc :/
  • 15
@kamilek98PL: 100 na miesiąc z możliwością poszarpania się na macie to chyba dobra cena..? Cztery treningi w tygodniu to wychodzi jakieś 7£ za sesję, wiadomo że sama siłka jest.niebo tańsza ale za trenera się płaci.
Ps- ludzie płacą po 50£ za godzinę aby im pokazano jak robić podstawowy siłowy trening :)
@kamilek98PL: za ile robisz za godzine dla kogos? ile bedziesz na tej silowni w miesiacu? 20 godzin? 5funtow za godzine Twojego dobrego czasu to drogo?

pomysl ile zarabia instruktor i zastanow sie czy wolalbys latac do takiego co zarabia 20-30% mniej czy jednak do goscia, ktory ogarnia?
no niestety, przyjaciele na godziny kosztuja XD
jak nie uzywasz to drogo, jakby ktos rzeczywiscie chcial cos zmienic w swoim zyciu to nie jest drogo
tyle ze to jest tak wyliczone zebys fizycznie nie dal rady dzien w dzien (cos jak szwedzki stol)

inna sprawa ze w domu to na pewno nie starczy ci motywacji skoro mozna na wyjebce posiedziec
@kamilek98PL @Budo @comehugme @romek898 @chef_r2r @dominos-will-fall
100 GBP za bjj to w #!$%@? drogo. (Chyba, że Londyn, który rządzi się swoimi cenami). Czyżby klub Gracie Barra?
Osoby, które zarzucają cebulę chyba zapominają, że powinno się patrzyć na cenę w porównaniu do innych klubów oferujących te same usługi, a nie na zasadzie "wydaje mi się, że stówa to tanio". Większość klubów w UK oferuje treningi za 40-70gbp/miesiąc.

W Leicester płacę 50 GBP/miesiąc za
100 GBP za bjj


@narwi: 70 dych, bo pozostałe 25 to jest sama siłownia, więc to nie jest wcale jakaś super wysoka cena za możliwość codziennych treningów. Ja kilka lat temu płaciłem 40 dychy miesięcznie za treningi kickboxingu, ale cena była tak niska, bo chłop co to prowadził robił to za darmo, a cały hajs szedł na wynajem sali i ubezpieczenie. Tak że 70 nie wygląda na jakoś specjalnie wygórowaną cenę.
@kamilek98PL: placzesz jakby to byl milionowy wydatek. zyjesz tu, zarabiasz chyba po cos? wiec jesli to hobby to bez przesady zeby byc taka cebula. policz sobie na kalkulatorze bo chyba cie to przerasta xD 12x8.91 albo 8x8.91 w zaleznosci na jakie zmiany robisz.
zreszta, po co sie produkuje - idz lepiej ppv wykup na swoje fame mma, ile zaoszczedzisz! chociaz pewnie i tak ogladales na strims world bo przeciez za drogo
@shelby0153: Dobra wez zamknij #!$%@?, sam #!$%@? na produkcji 12 nadgodzin i wielki pan bo cie stac na golfa z 2019 roku. Bedziesz do konca zycia #!$%@? dla janusza na tasmie, a ja bede mial siedzial na emerturze w cieplym kraju, a ty ze zlamanymi plecami od produkowania gowna dla janusza bedziesz w kitce w bloku prlowskim gnil