Wpis z mikrobloga

@Kebab_po_browarze wystarczy bombila, nie opłaca się na start kupować akcesoriów. Tykwy mają małą pojemność i jak są drewniane to trzeba je często czyścić aby nie pojawił się grzyb. Jak pijesz dużo to polecam pojemny słoik. Jeżeli cierpki/gorzki smak ci nieprzeszkadza to w internecie można znaleźć zestawienie z największą ilością kofeiny. No chyba że zależy ci aby jej ilość zmniejszać to też są słabsze herbatki.
@Gentleman_Adrian: zgodzę się co do akcesoriów - bombilla styknie, bardziej smakuje mi z przezroczystej szklanki niż z ceramicznego matero

natomiast uważałbym z dawkowaniem - zdarzało mi się pić pajarito miętowo-cytrynowe na zimno (terere) i to tak smakuje, że potrzebna jest samokontrola, bo inaczej po litrze naparu serducho wali jak młot i ręce się trzęsą
Nawet i bombilia potrzebna nie jest, od biedy można przelać przez sitko, dla kogoś kto nie pijał nawet yerby jest to rozwiązanie w sam raz, sam sobie zrobiłem teraz terere na mleku, o dziwo yerba i krowi wytwór pasuje do siebie smakiem