Wpis z mikrobloga

  • 0
@drect ale oni sami ich zatrudnili, sami co chwilę się szczycili kogo to nie zatrudnili. Jakoś Pająka tak nie wspierali, czy nawet Kasjusza po "przegranej" z Polakiem ...
  • 41
@drect to ja chyba inna walkę widziałem. Parke punktował, wykorzystywał dozwolony klincz, wpychał głowę w gardę, ale nie uderzał nią. Może z dwa razy, za co został mu odjęty punkt. Dla mnie to wygląda tak. Wydawało im się, że nie będzie decyzji i Kasjo wygra. Nie poszło po ich myśli, bo Kasjo zapowiadał, że jak przegra to koniec w Fame to kombinują. Ale to tam #!$%@?, ja nie jestem sędzią. Napewno Kasjusz
@Fraagles: mam w dupie ten wynik ale po pierwsze walki bokserskiej nie powinien prowadzic sedzia z mma bo ewidentnie nie ma pojecia jak to robic, bo odejmowac punkty za to jak wchodzil parke glowa powinien dostawac ostrzezenia od pierwszych sekund walki, a nie od czwartej rundy. Po drugie jesli znajdziesz klincz z glowa miedzy rekawicami jak robil park w boksie to bede ci mega wdzieczny , czegos nowego sie dowiem o
Parke punktował, wykorzystywał dozwolony klincz, wpychał głowę w gardę, ale nie uderzał nią.


@Fraagles: XD czy ty widziałeś kiedyś walkę bokerską, poza tą wczoraj? XD

I uderzał i to wiele razy, de facto nie wiem czemu dopiero w 3 rundzie punkt odjęto
  • 0
@martwykotek no to nadal nie oznacza, że to jest ok.

@martwykotek Kasjo się pruł nawet jak był klincz.
Presja i taktyka ze strony Parke'a zaskoczyła króla, do tego celne ciosy, a nie jak Kasi w rękawice zrobiły swoje. Rozwaliły mu jego twardą psychę.