Wpis z mikrobloga

Bardzo ciezko wyciągnąć cokolwiek z tej relacji Igi i Karola. Tlumaczenia sa jakieś niespójne i u niej i u niego. Tak na prawdę nie wiadomo o co tam poszło. Ona powiedziała cos przykrego Karolowi, zapewne cos związanego z jakas bliską jej osobą (powiedziała do ekspertów ze powie wszystko oprocz tego co dotyczy bliskiej jej osoby, czy coś w tym stylu). Okazało się tez ze go nagrywała, robiła jakies niespodziewane wizyty niewiadomo po co no i dręczyła telefonami i smsami. Ogolnie ona uwaza ze Karol jest falszywy i dwulicowy, a on ze Iga toksyczna. Po tym wszystkim ona jednak daje mu 2 szanse??? A gdy dostaje kosza to mówi ze wyjeżdża bo nie chce byc w trakcie emisji w kraju bo wie ze spłynie na nią hejt- wie więc ze to nie kwestia montazu tylko zachowywala się jak idiitka,więc w sumie troche poniekąd przyznaje sie do winy bo ucieka i chce wyprzec..
Podumowujac licze na to że Iga sie uzewnętrzni i dowiemy sie o co tak na prawde tam poszło ( chociaż obstawiam ze toxic Iga tak #!$%@? ze Karol sie przestraszył)
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 10
@BaBo ona jest tak gorącą głową, że podejrzewam że działa bardzo impulsywnie a dopiero potem myśli, że może się zachowała słabo. Nawet tak jak z tym wyjazdem i czekaniem pod blokiem - chciała go zobaczyć czy przeprosić to pojechała dopiero potem pomyślała że to było coś niewłaściwego. Powiedziała też chyba już na Instagramie czy do kamery że Karol na bieżąco jej nie komunikował, że przeszkadza mu jakieś zachowanie a potem dopiero mówił
@muwieszeptem @BaBo wiecie ja te parę dni po emisji to mam takie przemyślenie, że cała Polska teraz #!$%@? określeniami typu psychopatka w stosunku do Igi bo Karol powiedział ekspertom że go nagrywała albo stała pod jego blokiem. Ale jakoś potem eksperci nie spytali Igi o te nagrania/praktycznie niczego z nią nie skonfrontowali. Odrazu było przejście do decyzji. A może skonfrontowali ale jak sprawa się wyjaśniła to nie było to tak dramatyczne jak
@Dewasta możliwe! A druga sprawa, że wydaje mi się że Mosak trochę jakby "obronił" Igę w tej rozmowie solo z Karolem, bo bardzo uciął używanie słowa manipulacje, że to bardzo pojemne.

Wydaje mi się że psycholog po akcjach typu nagrywanie, stalking i jakieś inne jazdy raczej by tak Karola nie uciszał. Chyba że jednak oni też widzieli że Karol trochę to podkolorował
@vvulpecula: Mosak Pędzel go całkowicie zlekceważył,żeby się wybielić i na wszelki wypadek zrobić z Karola tego przewrażliwionego i przesądzającego i w ogóle reflektujacego po czasie(jakby to było dziwne,że ofiara od razu się nie orientuje,że jest manipulowana).Kompletny brak profesjonalizmu,empatii ,cech które powinien posiadać dobry terapeuta.Tak to mógł mu kolega odpowiedzieć : "Weź,stary nie przesadzaj" a nie osoba wykonująca tak odpowiedzialny zawód
@vvulpecula: Tu raczej wychodzi jego nieudolność i próba obrócenia sprawy tak że "małżeństwo im się nie udało bo nie potrafili otwarcie rozmawiać, nazywać swoich emocji i poprawnie komunikować tego co czują partnerowi i tu oboje popełnili błąd" a nie dlatego że dopuścił do eksperymentu osobę która najpierw powinna nad sobą popracować na terapii.
@vvulpecula: też w pierwszym sezonie łudziłam się ,że oni na prawdę podobierali tych ludzi w sposób może niekonwencjonalny,ale jest w tym głębsze dno i jeśli się na siebie otworzą to zagra a potem przypomniałam sobie ,że to TVN