Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie niesamowicie płacze typów, że przez #bitcoin i #kryptowaluty nie mogą sobie kupić karty graficznej. W 2021 roku, mając taką usługę jak Geforce Now ktoś chce grać na własnym sprzęcie xD. Po co? W jakim celu? Lepszej grafiki i parametrów niż na Geforce Now nigdzie nie uzyskacie. Ta usługa zrewolucjonizowała granie, dzięki niej mogłem sobie przejść całego Assasin Creed'a Oddyssey, oraz popykać w Wiedźmina 3 i Cyberpunka. Także zamiast płakać nad kartami sprawdźcie to, bo mamy 2021 rok i prawdziwy gamechanger się pojawił, tak że za kilka lat już nikt nie będzie pamiętał o was #pcmasterrace oraz #konsole #xbox

#nvidia #geforcenow #gry
Pobierz luckylukk - Śmieszą mnie niesamowicie płacze typów, że przez #bitcoin i #kryptowaluty...
źródło: comment_1621089037quDQpVpSDD5OPVvP6NMOVa.jpg
  • 41
@luckylukk: GeForce Now naprawdę robi robotę, ale:
- input lag - spróbuj zagrać w cs:go to się przekonasz jaki to problem. Generalnie w niewymagające refleksu tytuły jak najbardziej można popykać, bo mózg się szybko przyzwyczaja, ale jak gra wymaga szybkich reakcji, lipa.
- koszt - ta usługa jest wbrew pozorom bardzo droga i pewnie będzie jeszcze droższa (kiedyś kosztowała 25zł/miesiąc, teraz 50zł), bo z kartami będzie coraz gorzej. Za rok dostępu
koszt - ta usługa jest wbrew pozorom bardzo droga i pewnie będzie jeszcze droższa (kiedyś kosztowała 25zł/miesiąc, teraz 50zł), bo z kartami będzie coraz gorzej. Za rok dostępu zapłacisz 500zł i już ich nie masz, a mogłeś je zainwestować w kartę, która jednak polata parę lat i na której możesz porobić różne rzeczy, a nie tylko grać. Wiem, że 500zł na dzisiejszym rynku kart to nic, ale w normalnych czasach za 500zł
1500 zł to 3 lata gf now


@cryptonews_win: teraz jest 500, ale na 100% będzie drożej. Zresztą, zgodnie z tą logiką, jak już raz kupisz GeForce Now, to nie kupisz żadnej porządnej karty przez kilka lat (to by była tylko strata w tej inwestycji) i finalnie będziesz "skazany" na GeForce now.
@swagerstom: Policz sobie ile musisz wydać kasy na sprzęt aby pograć w 4k. rok temu wydałem na to ( gdzie ram, ssd i gpu kupiłem naprawdę tanio ) 9k, a spokojnie starczył by taki za 2,5 + zostaje Ci na gf now na 12 lat gdy jest w tej cenie. Nawet jak pójdzie do góry to nie wierzę, że na 100 zł miesiąc. Przed gf now nie ma ucieczki tak naprawdę.
@luckylukk: masz trochę racji ale jeszcze nie teraz. Mam 3080 i dostałem to z frajer do karty (kij wie po co). Jakość obrazu zła nie jest ale brakuje jej do odtwarzania gry natywnie na twoim kompie zwłaszcza że max 1080p a ja mam monitor 2k więc skalowanie. Cyberpunk na niższym presecie graficznym niż natywnie i żeby zalogować się do instancji z RTX jest loteria. Z innych gier próbowałem Valhallę i miałem