Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Erk700: bo nikt do końca nie wiedział, czym jest tygiel i do czego służy i czy w ogóle zadziała, a flotę zbierałeś bo trwała inwazja i układ po układzie padał jak domek z kart, więc tygiel był jedyną nadzieją i cała flota miała go ochraniać, a zakończenia były 4, jak dowiedziałeś się od AI o co chodzi z tymi cyklami, to mogłeś jeszcze powiedzieć, a #!$%@?ć to wszystko, niech cykl
  • Odpowiedz
@Erk700: No i co mnie to obchodzi, fajna przygoda z fajnym zakończeniem.
Gracze chcieli, czegoś w rodzaju zakończenia Mass Effecta 2, ale na większą skalę, a oni tą grę sklecili w 3 lata, samo zakończenie było tworzone na oparach budżetu.
Oprócz tego minęło już 9 lat. Damy radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarioMoneyBags: Zakończenie nr 4: rzuć się spektakularnie w otchłań, by stworzyć pierwszy w historii udany komunizm, tak czy siak Shepard ginie.
@Pabbcio: Czyli przez ograniczenie czasowe zrobili to na odpieprz. Okroili grę np. z ulepszenia statku, czy walki innymi członkami załogi.

Gracze oczekiwali lepszego zakończenia, gdzie ich decyzje miały większy wpływ.
  • Odpowiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu Kolego, wytłumaczysz co złego jest w Andromedzie. Bo jak wychodziła słyszałem mase złych opinii i olałem temat.dopiero tydzień temu nie wytrzymałem czekania na Legendary i kupiłem Andromedę i bawie się przednio. Chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył co tam jest nie tak.
  • Odpowiedz
  • 10
@Staraagrafka w porównaniu do trylogii jest #!$%@? nudna, towarzysze zupełnie pozbawieni duszy i ogólnie cała gra przypominała mi jakąś "gimbazjalną" przygodę rodem z młodzieżowych seriali na Netflixie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: chętnie bym zagrał, ale trochę a nawet bardzo odstrasza mnie to, że nie można włączyć ang dubbingu i polskich napisów ( ͡° ʖ̯ ͡°) o ile pamiętam jak ostatni raz grałem z polskim dublażem, to wytrzymałem tylko 10 minut
  • Odpowiedz