Wpis z mikrobloga

Siemka

Co myślicie teraz o NIO? 30$... przynajmniej na kółko do 35$ widzę fajną opcję - a na dłużej? Teraz mam wolne jakieś 15 tys. i poważnie się zastanawiam nad tymi elektrykami

#gielda #nio
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thorrand: moim zdaniem na najbliższych sesjach ładnie odbija te samochodziki typu: NIO, XPEV, SOLO, wiec na kolko sie nada. Wykopka ostatnio pourywało łapy na meme stockach i teraz juz kazdy odradza wejście w tego typu spółki, tylko pisza wlasnie jak powyzej „Panie zobacz jak wyglada Ford czy BMW a nie jakies bańki spekulacyjne!!” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniek74: Ludzi, którzy wierzą w jakiekolwiek komunistyczne spółki (podawane przez nich dane, raporty itd) zawsze porównuje do ludzi którzy sprzedaliby cokolwiek cyganowi na przelew. Nikt mądry się tego nie tyka. Nie będzie ani przelewu, ani towaru, a tym bardziej cygana. Społeczeństwo chyba już zapomniało jak paręnaście lat temu Chiny zawojowały rynek akcji w USA ;) Kupili podupadające firmy, zmienili nazwy, pokazali jakieś dane z dupy, ludzie się rzucili z $$$$
  • Odpowiedz
@maniek74:

Nie ma co się spinać i obrażać innych. Luźno wrzuciłem temat :P Opinie są podzielone... :D

Ostatnio co kółkowałem to PKPcargo z 18 do 20 zł - fajnie wyszło ale miałem tylko 500 akcji. Teraz znowu czekam na 18 (myślałem, że dzisiaj się uda ale pewnie ,,pociąg odjedzie") :D

Szukam teraz coś na USA bo na GPW to nie wiem, jakoś nie widzę zbyt... niczego pewnego.
  • Odpowiedz
@maniek74: Machajcie kółka, w lewo, w prawo. Ale zawsze na koniec będziecie machać swoim pieniądzom do widzenia jak w familiadzie. Kółka można kręcić na dobrych spółkach którym trafiły się gorsze dni. Dobre spółki mają solidne fundamenty, dzięki którym wrócą ze swoją ceną. Fundamentami NIO są dane podane przez chińską propagandę i youtuberów. Jak komuś to pasuje to niech ładuje kasę :)
  • Odpowiedz
@machtomi:

Ja tam wolę spać spokojnie :D 30.XX uznałem za dobry moment ale otworzyło się na 31.XX i pomyślałem - a #!$%@?ę. Bo wiesz, z 30 do 33 już masz 10% przy 15k to jest całkiem fajna sumka. Ja tam wolę pewne kółka. Jedno kiedyś zrobiłem na NIO za 500 zł (zysku) chyba... bo jednak strach na tym siedzieć. Mirki (wyżej) mają rację co do tej spółki więc trzeba podwójnie
  • Odpowiedz