Wpis z mikrobloga

Siemka

Co myślicie teraz o NIO? 30$... przynajmniej na kółko do 35$ widzę fajną opcję - a na dłużej? Teraz mam wolne jakieś 15 tys. i poważnie się zastanawiam nad tymi elektrykami

#gielda #nio
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maniek74:

Wiesz, zawsze przed zakupem sobie ogarniam w głowie plan wejścia i wyjścia. Póki co dobrze na tym wychodzę ale transakcji robię mało bo nieczęsto się udaje... jeśli chodzi o PL spółki to luzy rajtuzy 10% 2-3 razy w miesiącu ugrać to z palcem w dupie. Nawet tutaj już nie piszę o swoich typach bo... xd

Ale na USA to już nie czuję się swobodnie (w ogóle nie czuję) więc
  • Odpowiedz
@maniek74:

Teraz wyszedłem z Orlena... hmm, sporo kasy #!$%@?łem w Polimex-Mostostal - teraz dokupowałem znowu bo miałem MINUSA. Uzbierało się już prawie 9k akcji 5,3. Wyglądało to bajecznie za 6,16 no ale człowiek chytry. Dalej czekam na 7-10 zł ;)
  • Odpowiedz
@maniek74:

Kurła myślałem, że w kwietniu przed wynikami będzie jakaś podbitka a tu #!$%@?. Potem jak zaczęło spadać to ból jak jasny #!$%@? :D Teraz złapałem (2x) po 1 tys. akcji za 5,2 No i czekam dalej...

Albo w górę albo w dół. Czekam z dokupowaniem w razie czego na 4,8 i 4,5... ale wydaję mi się, że takie poziomy tutaj są w tym momencie mało prawdopodobne :D
  • Odpowiedz
@jerzy102: Kolego, ja tylko literalnie odniosłem sie do wpisu OP-a. Pytał o kolko na 15%, takie kolka jest bardzo ciezko wykręcić na spółkach z fundamentami o ktorych pisałeś. Mozna to zrobic na takich Chińczykach, po duzych spadkach jakie ostatnio miały miejsce, i to w 2-3 dni, ale oczywiscie trzeba sie tez liczyc z wtopa lub wiszeniem na haku i raczej OP jest tego swiadomy, skoro odrazu zapytał o NIO, spadło
  • Odpowiedz
@Thorrand: Piechota nie chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i wiadomo, analiza wsteczna zawsze skuteczna :) z ciekawości wrocilem do tego wpisu, zobaczyć kiedy byl dokladnie ten dołek ;)
  • Odpowiedz
@maniek74:

A ja mam ogromnego haka. Polimex mi spadł. #!$%@?łem już pod korek za 4,6 akcji i nie wiem co teraz xD

Tzn. to kilku % hak, ale w zł zrobiła się konkretna kwota, nigdy takiej na minusie nie widziałem XD
  • Odpowiedz