Wpis z mikrobloga

@1Lupa: Wszystkie jego pomysly sa zalosne. Hyperloop, Loop, podroze rakietowe etc to wszystko brednie,

On slynie z tego co wymyslili inni. Tesla i Paypal to nie sa jego dziela. Jedynie SpaceX jest jego dzieckiem
@1Lupa: ale wy #!$%@? macie tu downa to ja #!$%@?. Musk sprawił, że krypto staniało i przez 2 dni można było się okupić. Kupowałem aż huczało. Dziś już straty się wyrównują, a od jutra będą zarabiać. Każdy co teraz tak jęczy, bo od początku roku rosło jak #!$%@? a teraz na 48h trochę opadło powinien mieć totalny zakaz na wszystko co się z krypto wiąże bo #!$%@? głupoty. Zaraz po tym
@1Lupa: Elon Piżmo jak ja cię szanuje.

Może w końcu k0paczom przestanie opłacać się wykupywać wszystkich kart graficznych i ich cena w końcu zejdzie na normalny poziom
@Deska_o0: @BQP: @chigcht: @Zielonkanazawsze99:

Panowie tu o nic wielkiego nie chodzi i jak ta kasa pójdzie na SpaceX to jest to mniejsze zło. Akurat ja nie płacze, że przez Elona coś spada albo rośnie i niewiele zabrakło, żebym dokupił na spadkach, ale to na co patrzę nie spadło na tyle, żeby kupować (liczyłem na jeszcze większe spadki).

Tu chodzi o zwykłą moralność. Gość się najpierw rajcuje BTC, a
Tu chodzi o zwykłą moralność.


@1Lupa: w interesach? xD przecież co chwilę wyciekają jakieś mało moralne zagrywki elona

Gość się najpierw rajcuje BTC, a potem nie, potem znowu tak, a potem pisze, że jednak lipa bo dużo energii to kosztuje. On tego nie wiedział, ogarniacie?


@1Lupa: nie istnieje nawet cień szansy że o tym nie wiedział, on manipuluje kursem i na tym zarabia

I to samo z doge. Najpierw ciśnie,
@1Lupa: to jest biznes, to że wrzuca memy kompletnie nic nie zmienia, o osobie świadczą nie wrzucane memy a czyny, a jemu jak widać nawet manipulacja rynkiem nie przeszkadza