Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: tak jak dałem plusika, bo śmiechłem, to spojrzałem na to gdzie on odpisuje i trochę rzeczywiscie ma racje. Też bym się pewnie wkurzał, jakbym sledził elektronikę a dostawał pytania o to jak szybko się ładuje stronka x-kom.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: ogólnie staram się nie stawać po żadnej ze stron, ale fakty są takie, że on faktycznie tym się zajmuje w prawdziwym życiu, a ty jesteś wykopkiem trollem, którego zapiekła dupa bo ktoś go wrzucił na czarno xD
  • Odpowiedz
e on faktycznie tym się zajmuje w prawdziwym życiu


@powaznyczlowiek: Ale co to za argument? xD Niech się klientami zajmie w takim razie a nie siedzi ci taki i wrzuca swoje bóle dupska "KŁIII NIE ELEKTRONIKA REEE"
  • Odpowiedz
  • 18
@Felonious_Gru właśnie dobrą robotę robi. Przydałaby się taka odgórna funkcja sprzątacza/moderatora danego tagu, nieautorskiego w celu czyszczenia z tagów niepowiązanych z nimi wpisów. Wszedł bym sobie na mój wykop i miał same fajne istotne wpisy
  • Odpowiedz
@Zielony_Minion:

jakbym sledził elektronikę a dostawał pytania o to jak szybko się ładuje stronka x-kom.


No ale to co zacytowałeś jest na temat, przecież szybkość ładowania strony zależy od rodzaju i ilości elektroniki w komputrze
  • Odpowiedz
@L3gion: wracaj do komentowania sytuacji na bliskim wschodzie bo widzę po twoich wpisach, że od tego ostatnio zostałeś ekspertem xD

#!$%@? ludzie to wykop - piszesz co chcesz, czarnolistujesz jak chcesz i już. #!$%@? jesteście, że musicie pisać epopeję o tym, że ktoś was zablokował na portalu z papieskimi memami? XD
  • Odpowiedz