Wpis z mikrobloga

@Nuker: @PomocnikBob: @Arveit: mmmm ile nienawiści od brunatnych nazioli :3

okradani z ziemi


@Nuker: W Gazie są okradani z ziemi? No ciekawe, skoro tam nie ma żadnego Żyda od prawie 20 lat xDDD

i z państwa idioto?


@Nuker: Pierwszy polityczny byt Palestyny (nawet nie państwo) powstało w 1994 roku za sprawą Izraela. Wcześniej nigdy nie było żadnego państwa Palestyny, a nawet koncepcji narodu palestyńskiego (ta powstała po
w dupie Palestyńczyków, których zamknęli w getcie.


@PomocnikBob: Granica została zamknięta w 2005 roku po tym jak przełazili przez nią masowo terroryści z Hamasu i mordowali cywili. Poza tym Gaza ma jeszcze granicę z Egiptem i ten kraj zamknął ją równie szczelnie co Izrael. Zatapiając np podkopywane pod nią tunele, czy wysiedlając kilkanaście tysięcy ludzi. Ale rozsądniej o tym nie wspominać xD

Oj kłamstwo ma krótkie nogi.
@Arveit: No szury ze skrajnej lewicy i szury ze skrajnej prawicy akurat bardzo mocno łączy nienawiść do Żydów. Normalni ludzie mają do nich pozytywny stosunek.

tylko mam swój mózg a nie myślę tak jak mi chłop w partii każe


@Arveit: Twój mózg każe ci łykać jakaś durną propagandę i imać się jakiejkolwiek merytorycznej wiedzy? Pozdrów go ode mnie w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arveit: Nie bronię terrorystów z Hamasu, którzy zasłaniają się swoimi własnymi ludźmi w celu osiągania korzyści majątkowych i politycznych. To jest właśnie definicja bycia wykolejeńcem. Na złość znienawidzonym Żydom będę popierać nawet najbardziej radykalnych fanatyków. Dokonujących zamachów samobójczych i wykorzystujących własne dzieci. Obraz polskiego antysemity w 2021 roku xD
@krystal_Tri_tapik: a każdy teren, na którym żyje sobie przy okazji jakiś Arab jest od razu jego odwieczną własnością?

Izrael przejął te tereny po tym, jak został zaatakowany przez 5 państw arabskich w 1967 roku, z zamiarem dokonania kolejnego ludobójstwa na Żydach. Utrzymywał Synaj w celach bezpieczeństwa, żeby odciągnąć armię egipską z dala od Palestyny. W 1979 roku Synaj wrócił do Egiptu dzięki zawartemu traktatowi pokojowemu. Natomiast w 1993 roku Żydzi żeby
@Coronavirus: a masz jakieś informacje co pokazują w naszej telewizji Pabstwowej? Albo jakiejkolwiek Polsko niemieckiej? Bo ja tego ścieku nie oglądam. Ale może sledzisz, to bym chętnie porównał. Generalnie ludzka tragedia. Jak zwykle rękami polityków.:( tak było jest i będzie