Wpis z mikrobloga

#wystrojwnetrz #urzadzanie #kiciochpyta

Siema Mirki,
Urządzam właśnie mieszkanie i jestem na etapie wyboru AGD. Szukając piekarnika zauważyłem urządzenia 2w1 czyli piekarnik z mikrofalą. Opinie na ich temat są różne ale z racji tego, że rzadko korzystam z mikrofali to zacząłem się zastanawiać bo trochę szkoda mi miejsca na osobną mikrofalę, kuchnie mam niedużą.
Czytałem opinie, że są to zarówno ch##owe piekarniki jak i mikrofale ale niektórzy są zachwyceni.
Macie może doświadczenie z takim sprzętem?(
  • 9
@r4do5
Nie ma rzeczy, które możesz podgrzać w piekarniku a nie możesz w garnku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak efekt finalny podgrzania w mikrofali a piekarniku różni się.
@musztym:
Czyli zarówno mikrofala oraz piekarnik jako osobne funkcje (bo też są jakieś funkcje łączone) spełniały swoje zadania normalnie? Czy potrawy po podgrzaniu mikrofalami są podgrzane równomiernie? Chodzi mi głównie o to, że potrawa nie kręci się w środku także tego się obawiałem
@kwachuu: kolega ma taki piekarnik i nie jest zadowolony, bo nie może w nim osiągnąć wyższej temperatury i pizza nie wychodzi ;( reklamował, że nie działa jak piekarnik jak obiecywali i przyjechali zamontować dodatkowe grzałki
co jest do wszystkiego to jest do niczego :P
Jak kupował to była to nowość, więc niewiele opinii w internetach. Jak zrobił rozpoznanie, jakiś czas później, to wszyscy pisali to samo- pizza nie wychodzi. Dokupił specjalny kamień, ale to też nie pomogło.
@kwachuu: tak, wszystko działało normalnie, a sprzęt był kupiony kilka lat temu, więc teraz to powinno jeszcze lepiej wszystko działać. Mam teraz mikrofalę w której się nie kręci + jest parę dodatkowych opcji i działa normalnie. Tutaj chyba wszystko zależy od sprzętu, jak kupisz badziew to będzie badziew bez względu na liczbę opcji.