Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś jak realizować zagraniczne płatności kartą (pic tel) w funtach po jak najlepszym kursie? Dotąd radziłem sobie paypalem, ale tu takiej opcji płatności nie ma. Posiadam konto w Mbanku i widzę to tak, że włączam sobie konto walutowe, a dalej już z górki po złodziejskim kursie mbanku. Mogę też kupić funty na cinkciarz.pl, przelać je na konto walutowe w mbanku i wtedy zapłacić.. albo może jest jakieś lepsze rozwiązanie- mam do zapłaty jakieś 2000£ więc fajnie jakby zaoszczędzić przy tym kilka złotóweczek.
#waluty #banki #finanse #kantor #anglia #wielkabrytania #funt #zakupy
Plp_ - Orientuje się ktoś jak realizować zagraniczne płatności kartą (pic tel) w funt...

źródło: comment_1620937909a18wGKSwwQ6LoMuKUCH8us.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plp_: i że niby paypal miał normalny kurs funta? xD Od kiedy?

że włączam sobie konto walutowe, a dalej już z górki po złodziejskim kursie mbanku.


@Plp_: Skoro ma isc po złodziejskim kursie mbanku to po co ci
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: no właśnie nie miał, ale człowiek nie myślał, a kwoty nie były większe niż 200-300$ więc z procentami nie wychodziło źle, ale teraz gdy wydaje funciaki w tysiącach, to już trochę boli. Okazało się że nawet w przypadku opcji z cinkciarzem, mBank i tak ma jakieś chore prowizje za przelewy w obcej walucie ( ͡° ʖ̯ ͡°) na ten moment zarejestrowałem się w revolucie bo
  • Odpowiedz