Wpis z mikrobloga

@Kreek: kupujesz przez ich strone fb, jedyna opcja płatności dla Polaka tam to paypall lub karta.
Używasz tak:
Trenujesz raz na 2 dni.
Cykl treningu to jedna seria wolnego żucia (2minuty), następnie pauza (1 minuta), później seria szybkiego żucia (2minuty). Poziom uznajesz za opanowany, gdy jesteś w stanie wykonać 3 cykle na danym poziomie. Między cyklami stosujesz minute przerwy. Prawdopodobnie za pierwszym razem nie walniesz z miejsca 2 minut szybkiego
  • Odpowiedz
@77023:

Super, dzięki, ale widzę drogie cholerstwo. (strona oficjalna podaje 35 euro za tą wersję 3.0?). Rozumiem że stosowanie jakichś tańszych zamienników mija się z celem?
  • Odpowiedz
@Kreek: zamienników nie używałem, więc sie o nich nie wypowiem. Jak kupisz zestaw wszystkich 3 poziomów na raz wychodzi taniej. Ja efektów ubocznych nie miałem.
  • Odpowiedz
@77023:

Kupiłem 3.0 i właśnie przegryzłem poziom beginner xD Można to jakoś reklamować, wiesz? Mam jeszcze dwa poziomy, ale słabo jak się okaże że po miesiącu wszystkie się rozwalą.
  • Odpowiedz
@77023 też bym sobie to założył gdyby nie aparat na zębach i wyciągi ortodontyczne które mają mi wyciągnąć żuchwę do przodu a jak nie to zabieg ortognatyczny, swoją drogą mam bardzo podobną żuchwę do ciebie tylko o wiele niższa tkanka tłuszczowa.
  • Odpowiedz
@drylu09: to jest akurat coś nad czym pracuje jeżeli o bf chodzi. Teraz z zakupem bym sie i tak wstrzymał, patrz sprawa Kreek, sam kupie tą 3.0, ale tylko expert i na sobie przetestuje, czy nie ma w tym lipy.
  • Odpowiedz