Wpis z mikrobloga

@yuio: @farara:
W Łodzi taka miejscówka była w 2012 roku nawet, wiem bo potem sie dowiedziałem, ze to CV które składałem na support IT to miało być właśnie tam, ciekawą robotę bym miał xD

Z tego co pamietam to byla to jakas zwykla firma, ze wpisem do CDEIG, z zewnatrz wygladalo wszystko legitnie, ale zadnej strony internetowej ani informacji w sieci.
@InformacjaPrawdziwaI: nie no firma jest zwykla, mnie tam nie interesuje kto tam podlewal kwiatki czy te scianki dekorowal zeby wygladaly jak mieszkanie.
w sumie po wpisie do CDEIG czy czegos takiego pewnie mozna dojsc kto uprawial ten marketing szemrany

jesli w lodzi to mozliwe ze agencja ktora wysyla do pracy do tych wysrywow "dlaczego ja" czy "szkola" co ladniejsze dupy namawia do tego w stylu "sprawdzisz sie przed kamera to pomyslimy
@yuio: @farara:

W Łodzi taka miejscówka była w 2012 roku nawet, wiem bo potem sie dowiedziałem, ze to CV które składałem na support IT to miało być właśnie tam, ciekawą robotę bym miał xD

Z tego co pamietam to byla to jakas zwykla firma, ze wpisem do CDEIG, z zewnatrz wygladalo wszystko legitnie, ale zadnej strony internetowej ani informacji w sieci.

@InformacjaPrawdziwaI: o, jak popatrzysz na sporo polskich stron
@edgar_k: no pewnie nastepne kokomo
np w bialymstoku bylo kokomo jakies 100 metrow od kosciola a kosciol nawet nie pisnal
tu bedzie tak samo - ktos znalazl wideo a juz simpy z yt calym chorem ze przeciez to nie bylo nic zlego a ci bardziej wyrywni nawet nie pisneli o sprawie