Wpis z mikrobloga

@Wojtiiii: Jak znajdziesz to jeszcze Giant Contend AR lub Cube Attain SL. Contend ostatnio znalazłem w necie więc możliwe że gdzieś są. Cuby ciężko.
@Wojtiiii: Miałem ten sam problem mirku, szukałem gravela do 4-5k i byłem mega napalony na Marin Four Corners. Niestety dostępnośc jest jaka jest i ostatecznie wziąłem właśnie tego Eskera 4. Po 50 km jestem zachwycony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale trzeba przyznać, że to stalowa rama, więc z rowerów tej klasy to jest raczej z tych cięższych.
@Wojtiiii: na amatorskie rowery zawsze polecam decathlon z uwagi na gwarancję. Praktycznie wszystko wymieniają od ręki na nowe, a ceny też mają dobre. Póki nie masz zamiaru się ścigać i nie zależy ci na każdym gramie, a chcesz tylko jeździć to decathlon to najlepszy wybór
@Wojtiiii: czy ten rower kosztuje tyle bo jest tym modnym gravelem a nie zwykłym "góralem", czy jest po prostu dobry? A może rowery tak podrożały?
Pytam z ciekawości bo trochę wypadłem z obiegu, ale swój rower kupowałem z 10 lat temu i chyba(?) taniej było