Wpis z mikrobloga

@Krzychh: Twitter. Tam nie trzeba być znanym. Zaczynasz #!$%@?ć kocopoły, zbierasz sobie kółeczko adoracji, wpisujesz się w jakieś chore trendy i voila. Jak jesteś kobietą, to posiadanie osobistego wspierającego cuckolda, który już ma jakąś sławę #pdk, jest jak manna z nieba. Niedługo zaproszenie do telewizji, znajomości i tak to się żyje.
  • Odpowiedz
@CudMalina: mam poglądy podobne do niej i była dla mnie spoko, ale jednak wydaje mi się że jej za bardzo #!$%@? i szkodzi. Oprócz wielu różnych głupich wypowiedzi dalej bezgranicznie broniła kobiety które prawdopodobnie bezpodstawnie oskarżyły typka o gwałt (jakiś doktorant na jakiejś uczelni, jego wersja zdarzen jest dużo bardziej wiarygodna)
zero refleksji, ślepo idzie tylko w jednym kierunku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Krzychh: Jest osobą głupią, która jest zamknięta w swoim świecie, gdzie każdy nienawidzi kobiet i mniejszości i wszystkiego.
  • Odpowiedz
@janabanana: A to akurat tej sytuacji nie kojarzę.

Dla mnie też może czasem trochę przesadza, aczkolwiek daje dużo do myślenia, patrzy na sprawy z innej strony i podnosi takie kwestie o których nie zawsze się myśli. Mam wrażenie, że ludzie się strasznie na nią uwzięli i jest dla nich niewygodne to, żeby pomyśleć o tym o czym pisze.
  • Odpowiedz
@Krzychh: Maja Staśko to jest ta osoba z lewicy, która robi zły PR lewicy
coś jak prawica i Korwin mówiący o Hitlerze

pomimo, że nie mam nic przeciwko jakiejś tam pracy na kamerkach czy robieniu sobie czegokolwiek, każdy jest wolny, to to co ona czasami #!$%@? to wola o pomstę do nieba xD

to raczej po prostu chroniczny deficyt atencji
jakby miała prawicowe poglądy to by była równie "specyficzna" ale po
  • Odpowiedz