Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 248
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dopóki tatuaże nie wchodzą na dłonie, twarz, kark/szyje to nie powinno mieć to wpływu na prace.


@Fejk_trener: tatuaże to manifestacja skłonności do zachowań ryzykownych. Są silnie skorelowane z rozwiązłością seksualną, skłonnością do używek psychoaktywnych i przestępczością. Oczywiście korelacja po pierwsze nie oznacza przyczynowości, a po drugie statystyka to statystyka - wiadomo że są wyjątki.

Ale jeśli szukam pracownika zaufanego, który np. będzie miał w firmie dostęp do cennych rzeczy to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Danicen: cały problem polega na tym, że ja zadałem pytanie na które mogłeś po prostu napisać: nie ¯\_(ツ)_/¯ Imputujesz mi, że wyzywam ludzi po internetach :) Żeby było jasne, nie znam Cię i tym bardziej nie jesteśmy przyjaciółmi :)
  • Odpowiedz
@siepan: właśnie wróciłem z roweru i nie chce mi się na ten temat dyskutować, ty masz swoje zdanie, a ja swoje. Przecież nie będę cię przekonywał że ‚o a u nas w firmie 90% osób ma tatuaże i nikt nie kradnie’ po co?
  • Odpowiedz
@Fejk_trener: no to mało zrozumiałeś, bo to nie jest że ja coś tam swoje, a ty swoje i koniec.
Za moją wypowiedzią stoją badania statystyczne oraz psychologiczne a ty masz tylko anegdotyczne g---o.
Kierujesz się chłopskim rozumem a na pytanie "a masz na to jakieś badania?" irytujesz się jak bosak?

  • Odpowiedz
@Fejk_trener: kolega zrobił tatuaż bo chciał nim na parkingach odstraszać innych (subkultura kierowców mieszkających w szoferkach w trasie, nie wnikałem w szczegóły), obecnie prowadzi cukiernię i myśli jak usunąć tatuaż nie dlatego, że odstrasza klientów, ale dlatego, że mu nie jest już potrzebny... Zrozumiał teraz?
  • Odpowiedz
@siepan: piszesz - Oczywiście korelacja po pierwsze nie oznacza przyczynowości, a po drugie statystyka to statystyka - wiadomo że są wyjątki. - a potem że masz badania jak mnie to c--j interesuje. C---a kładę na te badania, sam mam tatuaże, nie zażywam narkotyków, s--s lubię i nie kradnę. Także w------e w te badania i elo.
@wrocilem_bo: Aha to mógł chociaż zrobić coś co mu się podoba, dlatego przed
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AGS__K: patrząc na taką dziewczynę ma się wrażenie że nadaje się tylko do seksu. Jeżeli taki był cel to ok..
  • Odpowiedz