Wpis z mikrobloga

Długo było dobrze i znowu zjazd, od kilku dni myśle tylko o tym, ze moje życie to jedna wielka stagnacja, stoję w miejscu, gdy inni pędzą do przodu. Jest ciężko, chyba trzeba będzie znowu się zgłosić do lekarza. Pozdrawiam wszystkich walczących z problemem, trzymajcie się w zdrowiu i nie dajcie się temu świństwu.
#depresja
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wogybogy: Rozumiem cię Mirku, bo po części też mam ten problem, całe życie na 20%, dopiero od kilku lat coś się ruszyło, ale i tak nie w tym kierunku którym bym chciał, przez #!$%@?ą nieśmiałość, strach i nerwice zmarnowałem sobie najlepszy czas w życiu, czas w którym moi rówieśnicy korzystali ile mogli, jezdzili po Polsce, po koncertach, po imprezach, zdobywali doświadczenie, kontakty i przede wszystkim wspomnienia, a ja czajnikowalem w
  • Odpowiedz
Tez miałem ten problem, terapia lekami + duża chęć do nie marnowania czasu, który mi pozostał poczyniły cuda. Warto żyć tym co może Cię jeszcze czekać, ostatecznie i tak umrzesz , więc co za różnica co do tej pory się wydarzyło? Ziemia i tak się będzie kręcić z nami czy bez nas
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wogybogy: ale zabawny jesteś. Hehe skopiuje czyiś post i bedzie smiesznie mimo że nikt oprócz mnie nawet nir skojarzy xD pewnie znowu jakis karaluch albo debil z #!$%@?
  • Odpowiedz
@Wogybogy: toś młodszy, o całe 2 lata. Ponoć mniej więcej w tym wieku zaczyna się najlepszy czas dla faceta, choć ja bym z tym dyskutował.
Nie znam dobrze twojej sytuacji, ale przede wszystkim radziłbym odstawić alko- ono w niczym nie pomaga, a może jeszcze pogłębiać lęk przed życiem. Nie chcę tu #!$%@? po normicku, ale jeżeli jesteś zdrowy fizycznie to masz jeszcze czas i szanse żeby czerpać z życia jakąś
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Heroina340: tak, już któryś raz się z tym spotykam. Wcześniej widziałem swoje wpisy (no i innych przegrywów w sumie też) na innych stronach, a teraz to kopiowanie pojawia się na wypoku xd Nie wiem jaki sens ma robienie czegoś takiego za wyjątkiem #!$%@? trollowania
  • Odpowiedz