Wpis z mikrobloga

Huehue, tak tylko radośnie się pochwalę, że godzinę temu razem z moim zespołem wygraliśmy nagrodę publiczności na Rocksession Festival w #krosno :] Malutki festiwal w małym mieście, ale zawsze to radocha ;)

A za tydzień gramy na dużym festiwalu z mocną konkurencją. Cholernie to motywuje ;)

#tylewygrac #blues #rock #bluesrock
  • 21
  • Odpowiedz
@Aerials: na razie nagrany mamy tylko jeden numer. Nagranie sprzed paru miesięcy i - moim zdaniem - to nasz najsłabszy utwór, więc trochę lipa :P http://www.youtube.com/watch?v=s2QDSwVbpGQ Na kanale YT jeszcze są nagrania live paru innych numerów, ale trochę słabo brzmią, bo kręcone kapciem.

Ale ostatnio nagrywliśmy ~25 minutowe demo, jest w trakcie miksu. W ciągu miesiąca powinno już być gotowe.

@Sverc: dzięki ;)
  • Odpowiedz
@Aerials: siedzę za klawiszami ;) A i wokal tutaj niezbyt miarodajny, ponieważ wokalista, który śpiewa na tym nagraniu śpiewał tutaj - powiedzmy - gościnnie. Niedługo później znalieźliśmy innego człowieka, który jest z nami do teraz. Jak wrzucimy demko w sieć, to poinformuję :)
  • Odpowiedz
@michal__q: zawołam ;) Jak wspomniałem wyżej, jeżeli podoba Ci się wokal z "Heartbreakera", to przykro mi, ale ten gość zaśpiewał u nas tylko raz :P Chyba, że mówisz o tym z koncertów - no to jak najbardziej nasz człowiek i się coraz bardziej rozkręca ;)
  • Odpowiedz
@michal__q: na razie graliśmy tylko w Krośnie i bliższych lub dalszych okolicach - jeśli dobrze pamiętam to Iwonicz Zdrój, Dukla, Rudawka Rymanowska, a nawet i Majdan koło Cisnej. W przyszłym tygodniu gramy na Krushfeście w Jaśle (trzeba będzie cięższy set dobrać :] ) i znowu w Krośnie, na Galicja Blues Festival.

Rzeszów prędzej czy później też nas czeka - mamy trochę nowego materiału do dopracowania i ogrania i po tych
  • Odpowiedz