Wpis z mikrobloga

@WykopekBordo:

Ale ja nie pisze o nich, są dużo bardziej szkodliwe trolle, no ale cóż, sami wybrali ścieżke

Są dymani cały czas przez innych trolli, ale nie na kase, ciekawe, kiedy się zorientują, ilu tu trolli jest na tym tagu i kto nim jest, pewnie nigdy


A tu akurat sie zgodze. To co sie dzieje teraz to sa jakies zarty. Najbardziej cierpia ludzie z powaznymi problemami, bo lykaja content paru socjopatow bez zadnych refleksji, wymieszany w proporcjach 50-50 z prawda zeby ciezej im bylo cos zarzucic.
Ja sie nie czuje przez ciebie osobiscie jakos bardzo oszukany bo mam detektor na bullshit i intuicje, ktora skutecznie odciaga mnie od wyslania pieniedzy ludziom ktorzy jedyne co robia to gadaja do kamery ale rozumiem hejt.

Wydaje mi sie ze nie masz zadnego planu i dzialasz troche w amoku teraz. Usuwanie kontentu z yt nic ci nie da, bo twoja twarz, twoj glos bedzie zapamietany na bardzo dlugo, jesli nawet nie na zawsze.
Wedlug mnie powinienes szczerze przeprosic zamiast isc w zaparte. A jak chcesz obalac blackpilla(chociaz wedlug mnie to desperackie proby zdobycia poparcia drugiej strony konfliktu), to nie zrobisz tego w ten sposob, teraz gdy nie ma do ciebie zaufania. I skupic sie na prawdziwym raku czyli tych trollach ktorzy uzywaja blackpilla nie jako neutralnego zbioru prawd o swiecie, tylko broni do forsowania swoich pogladow i swoich interpretacji, a nie blackpillu samym w sobie.

#przegryw #wykopek #blackpill #przemyslenia #humorobrazkowy
Pobierz
źródło: comment_1620821281E3LDxcmLHQSHUxloDiifTp.jpg
  • 9
@DizzyEgg: Długa historia, ale jeśli streścić trzeba to Pączusio swoją widownię robił w bambuko i dalej by robił gdyby nie wyciekł pewien materiał z ulaną karyną gdy leżą w łóżku i wtedy tłuścioszek przyznał się do tego, że ją peklował czyli nie jest prawiczkiem.
I tak to się potoczyło, że ulany mitoman okłamywał, oszukiwał i wyłudzał hajs od swoich widzów zgrywając ofiarę, co się potem okazało, aż taką ofiarą nie jest
@Azja_Tuhajbej: Ty piszesz tak jakbyś pisał do zdrowego psychicznie człowieka jak on cierpi na depresję a jak jeszcze zdiagnozowali go na coś innego to logika do niego nie dociera.
Piszesz do niego tak jak do gościa na wózku, żeby w końcu wziął się w garść i z niego wstał.
Ja oczywiście jego nie usprawiedliwiam z tego co zrobił tylko staram się przedstawić, że on zupełnie inaczej funkcjonuje niż przegrywy mające normalną
Piszesz do niego tak jak do gościa na wózku, żeby w końcu wziął się w garść i z niego wstał.


@MedrzecInternetu: Nope, piszę do niego jak do równego człowieka.

On może nawet w jakimś sensie rozumieć wasze jęki, że zostaliście oszukani

Ja się nie czuje oszukany, typie xD Dla nie to po prostu śmieszna inba.