Wpis z mikrobloga

@smolldaisy: kończę 3 rok i bardzo polecam. Nie zmieniłabym tej uczelni na żadna inna, przynajmniej cię szanują a nie traktują jak gowno jak na większości państwowych plus uczą Cię autorytety w danych dziedzinach, gdzie na innych uczelniach co najwyżej możesz czytać ich książki
  • Odpowiedz
@smolldaisy: oni nie biorą pod uwagę za bardzo wyników. Decyduje kolejność zgłoszeń wiec jeśli zgłosisz się na początku rektutacji to z miejscem nie będziesz miała problemu. Jedynym problemem jest mocny odsiew na początku studiów właśnie przez to, ze ta rekrutacja tak przebiega, u mnie po pierwszej sesji odpadło ponad 30 osób
  • Odpowiedz
@Likenavy: wlasnie w tym roku wprowadzono liste rankingowa, wiec wydaje mi sie ze beda teraz zwracac uwage na wyniki. a moglabym wiedziec jak mniej wiecej wyglada twoj plan? tzn od ktorej do ktorej, jakie dni wolne itd
  • Odpowiedz
@smolldaisy: każdy tydzień się różni, ale ogólnie zajęcia raczej nie są dłuższe niż 5/6h. Ciężko jest coś zaplanować bo raz odwołują, raz dodają coś, ale plus jest taki ze nie siedzisz do wieczora na uczelni. U mnie to jest głównie od 8:30 do 13:30/14, w kazdym semestrze miałam jeden dzień wolny, czasem dwa- często są to poniedziałki lub piątki
  • Odpowiedz